čistenie pleti u kozmetičky

dagmar12

aha, jasne, tak to bude urcite lepsie nez obycajny piling, mohlo by to byt konecne nieco co by pomohlo na moju plet

gabca222

Ja mám toto čistítko silikonove, vibruje to a čistí to super do hlbky, určite lepšie ako len rukami :) orava. eu/cz/sonicky-cistic-pleti-fb-11-sonic

dagmar12

Baby cim si cistite plet? myslim mechanicky, normalne pouzivam gel a piling, ale to mi nijak nepomaha s velkymi pormi :(

Lenočka12

Ahojte. Ja som chodila kozmeticke tak raz za 2 mesiace. Som sice po tom zakroku trolinku cervena a ,,poďobana":D, ale na druhy den je to uz v poriadku. Staci korektor a je to. Ak vam mozem poradit nieco na perfektnu plet aby ste tak casto nemuseli chodit na tieto zakroky...urcite vyskusajte kolagenovy napoj Collagen Shots od Rejuvenated. Je to bomba!!!!! Mne to odporucila moja znama, ktora sa zaobera zdravym zivotnym stylom a tiez vizazistike. Plet mam teraz krasnu, cistu, zdarvu.. dokonca aj moja kozmeticka mi hovorila, ze mam ovela lepsiu plet. Tak som to odporucila aj jej :-D je to sice trosku drahsie 49E na mesiac,ale zasa si myslim ,ze to zato stoji a fakt ta plet je znovuzrodena. Pekny den. Lenka

nata24

Ahojte lepsia ako akakolvek kozmeticka je dotyková kyslíková infúzia, zapálené podkožné beďare miznú do 24hod, pleť je okysličená aj matná. Ja na to chodím a neviem si vynachváliť... kým sa mi dalo akné doporiadku (čo bolo vemi škaredé) trvalo prá sedení cca 3-5 pravidelne... teraz mi stačí ísť 1-2x do mesiaca na udržanie :)

alenka_radska

Ja mám dobrú skúsenosť s čistením ultrazvukom (dixo. sk/ultrazvukova-cistiaca-kefa/) ale neviem či je to presne to čo hladáš ty :) Každopádne aj to je jedna z možností

Karolinka1

Caute baby, mate niektora skusenost aj s inym typom cistenia ako mechanicky vytlacat? Chcela by osm zajst ku kozmeticke si nechat vycistit pory, ale bez toho aby mi rozryla plet a zostali mi nepekne bolaky ( raz mi stacilo....).

chella12

Podla mojho nazoru ,ak mas korunky na kozmetiku treba chodit...patlanie doma neprinasa vysledky a ako tu uz niekto pisal v kozmetike su kvalitnejsie priravky ako tie co pouzivame doma.To,ze netreba chodit moze napisat,len niekto kto ma peknu plet,cize nenarocnu sa osetrenie doma.Ale ked je probematicka treba osetrit v salone,nakolko aj kozna lekarka to odporuca.A samozrejme kazda pokozka v neskorsom veku sa nam za to podakuje,viem o com hovorim.Pretoze mam vo svojom okoli zienky,ktore chodia pravidelne na kozmetiku a ked postavite vedla seba dve zienky vo veku cca 40rokov,viete presne ktora chodi.A co sa tyka pristroja na cistenie pleti,ktory udaje ,,vysava,, ani jeden nevytiahne s pleti to co vsetko treba a preto sa mechanicky vytlaca.Viete si predstavit,aky by to musel byt tlak,aby to vytiahlo a nemyslim,ze by to nase cievky vydrzali.