Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

radana

No ahojte vsetci,akosi sa vam sem nechce pisat.Maria pozriem to hackovanie na tej stranke..Kekso,objavil si sa tu na chvilku,si este tu?

dd

nezmylil si si temu..akurat sme tu uz dlhsie diskutovali my zeny s problemom vyskytu oidipovskeho komplexu v nasich rodinach..ved sa kludne pripoj..niekedy sa tema vrati aj spat :).

dd

ahojte kocky!ako sa Vam dnes dari??nam to celkom ujde...akurat som dala pred necelou hodinou spat Betku a teraz tu vkuse 10min.vrtali..tak som myslela, ze ma roztrhne od hnevu..ale uz prestali..tak dufam, ze uz nebudu vrtat..uff..aj pocasie je take vselijake..obcas vykukne slniecko, inokedy mam pocit, ze kazdu chvilu zacne prsat..
ale tak prajem Vam krasny dnik a nech sa dari!

radana

Dd,hrali nejaku kratucku rozpravku o zvieratkach-medved,vrana a zajko a malo to nejaku poucnu pointu..Maria,no niekedy si aj ja pisem sama so sebou. :DDDD

[zruseny12]

radana,uz to ani nie je pravda,ze som krajala kapustu.../kapusta uz bubla.../
sak si tu nebudem pisat sama zo sebou...:0))))......

radana

Ahoj Dd.Malemu dopadlo vystupenie velmi dobre.Dokonca tu rozpravku hrali dva krat za sebou.Raz v domove dochodcov a druhy krat v klube pre mamicky s detickami.Maly mal z toho velku radost. :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk