Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

dd

ahojte!
tak aj ja Vam prajem krasny dnik!u nas je stale pod mrakom, obcas mrholi..uff..aj Betka bola dnes akasi mrzutejsia, isto z toho pocasia..

radana

Ahojte,no kde ste vsetky?Maria,ty mas urcite pluzgiere na prstoch po tom vcerajsom krajani :( U nas sa trosku vycasilo,ale aj tak nic moc..

radana

Ahojte,ako sa mate?U nas mrholi a je skarede pocasie./rajem vam pekny dnik.Utekam,lebo na deviatu mame byt v TT.Ahojte zatiaaaal..

dd

zelam Vam pekny vecer a hadam uz aj dobru noc..no teda..ale mne tiez robite chutky:D.ja som akurat dnes maminke cez pc pisala, ze na co mam z jej kucharskej ruky chut :D tak mi slubila, ze ked prideme nabuduce, ze mi cosi dobre spravi :).
zatial sa majte krasne a nech sa Vam dari!

[zruseny12]

no kapusta je nalozena...
dobre,tak ti budem pisat,minule som robila lokse...a nechutili mi na slano,tak som ich posypala skoricou a pras.cukrom....mnam...
ozaj a pozerala si tie stranky na hackovanie?ja som ich pozerala,je to dost dobre vysvetlene...

[zruseny12]

ok,len aby to nebolo naopak,aby som ja teba nechodila vyjedat...:0))))...
...tak uz prestanem o jedle...pisat...

radana

Potom ked pride ten cas,ze ta stipnem a budu ti miznut kolace z plechu,tak to budem mat na svojom triku ja.To len aby si vedela,ze ta budem chodit vyjedat z kolacikov :DD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk