Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

[zruseny12]

jaj radana,my musime mat stale nieco napecene,lebo to by sa ani nepocital den...sak uz sme sa o tom bavili...
len skoda,ze ja nemozem vsetko,ale uz som s tym zmierena...

radana

banan a zakusok,alebo bananovy zakusok,obidve su mnamko :DDDDZajtra chcem skocit na vacsi nakup jednou cestou ked uz budem v TT skocim do tesca zatial co bude mat maly vystupenie..Tak aj my si urobime nejake mnamko :D

[zruseny12]

:0))))....radana...nie banan a zakusok,ale bananovi zakusok...
my mame tiez taky kamenny sud...kamenak tusim sa vola...
sak aj vy sa mate,nie ?ako v amerike...:0))))....
u nas je pekne pocasie...celkom ujde na to ako uz bolo chladno...
k tomu zakusku,vcera som piekla babovku,ale vyliala som ju na plech...a na polovicu som dala krem+banany,a na druhu polovicu som dala zelatinu...

radana

No teda Maria,vy si zijete-este banan,zakusok-no ako na zamku.Vies ako sa hovori,ze AT TO TRVA VECNE.. :D Uz neviem co mam vymyslat varit..My ked sme nakladali,tak sme nemali uz dreveny sudok na kapustu,ale mame taky kameninovy..Ale svokrovci este predtym zvykli natlacat do toho takeho dreveneho..

[zruseny12]

vy sa mate radana...hranolky...ja nemozem mastne jest,lebo by mi roztrhlo creva...
no ja mam este od vcera cesnekovu omacku,udene a knedlik....tak sa to doje...banan.zakusok...
kapusta je uz nakrajana....uz len natlacit do suda...
dd,aj my sme niekedy doma tak tlacili do velkeho suda dreveneho,bolo to na cely den.../tiez je to zazitok,pre mna z dectva.../
ja uz si robim po svojom...ako nam vyhovuje...:0)))).....

radana

Hm,ale tu mestsku policiu by sme tam volali 300krat za den..Uz tu poosadzali tabulky,kde je vyhradene miesto na vencenie psov,poosadzovali schranky na psie exkrementy a nepomohlo to nic :((

dd

no vsak to je jasne Radana..naco by sa oni obtazovali hnat svojich milacikov niekde inde..ked do piesku je to pohodlne a oni to "nevidia"..ja by som bola schopna, ked by som tam raz videla toho psa si tam robit potrebu, toho psa chytit a pekne krasne zavolat policiu..vcera som inak tam aj videla nejakeho pana so psom, ale bol vonku, mimo ihrisko..tak len dufam, ze sa tam ziadny nebude "obtazovat"..

radana

Tak dobru chut Vitanka.Ked si vyrastala v Nizkych Tatrach,tak ti budu kopce urcite trosku chybat,ale tak da sa to nahradit vyletmi do okolia-Cerveny kamen,Beckov a mnoho mnoho dalsich miest..Hory to sice nie su,ale zrelaxovat sa da aj tam :D No co sa tyka tej motyky,tak uz cakame na to roky a stale nic :DDDDDDDD

radana

Dd,u nas su vsade tabulky,ze psikom vstup do pieskoviska zakazany,ale psickari sa otocia na druhu stranu a kecaju spolu a tak nevidia akoze ze ich psici si tam vykonavaju svoju potrebu :( A potom sa tam maju hrat deticky..Je pravda,ze kazdy rok tu navazaju novy,cisty piesok,ale do vecera je hned oznackovany,takze hrat sa v piesku malemu nehrozi..

vitana

neboj Radanka, ta motyka vystreli urcite :) len si musite stat za svojim a s pomocou zhora sa to podari :)
a o svadbicke pokecame neskor, pa zatim

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.