Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

radana

Vitanka so svokrou nie,ale s mamou,byvalo to hrozne..Ale odkedy sme vykopali vojnovu sekeru,je to lepsie.Svokra mi nedavno zomrela,ale s nou som taky problem nemala,s nou sa dalo docela dobre vychadzat.Nejdem s malym k dr do TT,idu vystupovat do domova dochodcov,lebo je mesiac ucty k starsim,tak ho tam musim odviezt na cadilacu :D ,lebo cestu autobusom alebo vlakom nezvlada..K dr ideme koncom mesiaca do Blavy,ale to ide so mnou aj manzel,takze maleho nejak zvladneme :D Budu mu brat krv-on sa toho strasne boji a tiez robit eeg a to tiez nezboznuje.Ale ako vzdy sa to nejak zvladne.. DD to ihrisko veru otestujte,malinka sa bude urcite tesit :D Maria,ty ako stojis s tou kapustou?Nie ze budes mat pluzgiere na prstoch a potom ani nepopiseme..

vitana

no s byvanim je to zatial otazne. mne ponukli ubytovnu zadarmo, priatel by si doplatil, ale nie vela. ale bojim sa trosku v akom stave to bude. no ale vydrzime zatial. kupovat este nic nechceme. dnes pozeral na podnajom, tak za 1.izb. nam dala najom 10tis. coz je viacej o jednu tisicku ako tu.

vitana

noonaa dakujem :) nebudem tu sice casto, Radanka vie ako je to so mnou, ale sem tam sem nakuknem :)
pisete tu zaujimave veci a urcite mate skusenosti s "oidipakom" :)
no ale dufam, ze v tej TT fakt nebude mat "dosah" :) a da pokoj, alebo to aspon zredukuje na polovicu :)
Radanka, ked uz konecne budem v tej TT, tak si urcite dame jedno male randicko :) zoberieme aj maleho a pojdeme na kolacik :) a ozaj, ides s malym k dr.? inak Ti zavidim ten pokoj so svokrou :(

dd

ahojte kocky :)!
mno teda..tak Maria, Ty takto pracovne..my nakladame kapustu(teda moji rodicia doma) kazdy rok..do dreveneho velkeho suda :D ale nie plny..mame kapustu velmi radi.jaj..skoda, ze uz tam nebyvame :) pre mna to bol vzdy zazitok, nakladanie kapusty :D.
my mame inak take rozlietane dni..Betka mala sopliky, tak bola aj nervoznejsia, do toho musel ist v sobotu manzel dobrovolne nasilu sadit travnik(svokra robi zahrady..a straasne ochorela, tak musel ist..nadreli sa tam ako kone, lebo to bolo mokre, uslapane atd..) no a v nedelu sme museli zas letiet k svokrovcom, lebo im straasne chybala ich dlhoocakavana a vytuzena vnucka :D.aj tento tyzden chceli, aby sme dosli na cely vikend..ze manzel bude pomahat svokrovi dorabat izolaciu a ja im tam v sobotu navarim gulas(asi si mysleli, ze dam svokre na cely den Betku, ona sa s nou bude hrajkat a ja sa budem smazit pri sporaku..), ale manzel to vymyslel tak, ze v piatok tam navecer pojdeme, prespime tam a hned v sobotu rano ja pojdem s Betkou k mojim rodicom :) a potom podvecer sa tam po neho stavim :).tak uz len dufam, ze to takto vyjde..
majte sa zatial krasne, vsetkym trom, Maria, Noonaa, Radana zelam krasny dnik, u nas to zatial vyzera vselijako..ale co uz..von pojdeme aspon na chvilku, vcera nam tu nedaleko otvorili nove detske ihrisko :) tak treba ist testovat :D.

radana

Vitanka a ako to budete riesit s byvanim?Chcete si kupit nejaky bytik,alebo zatial do podnajmu?V TT je teraz dost drahe byvanie aj kvoli PSA..Ale citala som,ze sa tam zacinaju ceny nehnutelnosti pomalicky znizovat.Co sa tyka nasho virtualneho domceka,na to si este pockame,musime dat dokopy nejake korunky :(

radana

Waw,takze budeme susedky.Zajtra idem s malym do TT.Tak nech vam to len pekne vyjde.Tu na neho svokra nebude mat taky dosah,budes kludnejsia.Ved vies,ze aj ja som mala s tym problem,ale teraz je to uz v pohode,darmo ze byvame od seba par metrov..

noonaa

aha,nova tvar- VITANA :) vitaj:)
ano,aj telefonaty su otravne,ked nemaju hranicu....aj u nas je to tak,akoby chcel amat nad nim kontrolu,ked nie je s nou-tak aspon vola stale,ked je so mnou...ale musi snajst pravu mieru,kde je ot uz oidipak,mozno sa citi len sama a ma vas oboch rada

vitana

ahoooooooj, este som tu na dalekom vychode, ale uz nie dlho. V priebehu dneskajska sa to dozvieme. Mna uz prijali na 100% do tej Trnavy,ale este priatel sa musi dnes na 100% uistit :)
Tak sa tesime, ze odideme, hlavne od "svokry" ktora zacina byt uz neznesitelna. Inak co sa tyka toho, neviem ci ho chce len pre seba, ale vyvolava mu ako keby mal 15 rokov, ze co robi, ci uz je doma...boze, vcera som to nevydrzala a povedala som priatelovi, ze mi to uz poriadne prerasta cez hlavu, ci nam to bude robit aj v TT :( vsade chce ist s nami, vsade musi byt, vsetko okomentuje...
no ale ty sa pochval co mas noveho? kedy sa budete stahovat do domceka :) ? a co maly?

radana

Ahoj Vitanka,no na teba natrafit je normalne umenie.Ako sa mas?Uz si tot na par krokov od nas,ci este stale tam daaaaaaleko.No co sa tyka oidipovskeho komplexu,zalezi,ako velmi vam dotycna osoba zasahuje do zivota a ci chce mat synacika iba sama pre seba..,alebo dopraje aj tebe kustik :D

vitana

inak baby, citala som nieco o tom oidipovskom komplexe. chcem sa spytat, ci to plati aj v pripade, ked matka kazdy den telefonuje svojmu synovi...mne ako jeho priatelke to dost ide na nervy, stale nas niekam vola... :( ach ja, to len tak na okraj, aby to bolo k teme :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.