Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

radana

tak to my mame nieco lepsie-vysmazany syr,hranolky a tatarsku..Ja mam dnes volnejsi den,ale zajtra idem s malym do TT,lebo maju ist zo skoly do domova dochodcov,maju nacviceny maly program,lebo je mesiac ucty k starsim..Tak ho tam musim odviezt a aj pockat,lebo cestu autobusom,alebo vlakom nezvlada..Noonaa,aj u nas je spatne pocasie a nalada nic moc,ale da sa..

[zruseny12]

...tak mam nakrajanu polovicku a mechyr na palci,ale mne to nevadi...
radana,ja rada robim,ked mi nic nie je...lebo ja sa skor zblaznim,s toho, ze nemam robotu...
ked mi je ok stale musim nieco robit...
inak,aj toto nie je zle ako ty pises,ked mas dobru znamu,tak je dobre si tak pomahat...to ja chvalim,ale musi byt na to aj DOBRA ZNAMA....
trochu ma pobolievaju krize,tym ako som zohnuta,ale ide to...
dnes mame post...a budeme jest len kapustu...:0))))......

noonaa

Ahojte babyyy :)
zdravim vas...nemam dnes najlepsiu naladu,ale som rada,ze vas tu opat vidim a citam :) to ma vzdy potesi.. dufam,ze sa mate fajn a ze ste si uzili jesenne slniecko :)
pekny den,papa

radana

Tak s tym krajanim ti nezavidim.U nas sa da aj tak urobit,ze ked nemas struhak,jeden den si objednas a na druhy den si ides pre nastruhanu v igelitovom mechu..Ani my nekupujeme kyslu kapustu,znama naklada a raz za mesiac,za dva si pridem ku nej zobrat,kolko potrebujem.My jej zase pomahame inac,tak je rada,ze moze aj ona niecim pomoct :D

[zruseny12]

...my ju mame radi...
tiez sme ju struhali na struhadle...ale teraz ju krajam rucne...50kg budem krajat...
ja ju potom nalozim do 7dcl skleniciek tak nic nevyhadzujem,a ked nam ostane vela tak mam aj na druhy rok...a nenakladame,/jeden rok/az zasa za rok...
lebo kupovanu by som nejedla,vydela som ako sa naklada...:0(((......

radana

A tak tiez sa tu objavujem skor sporadicky,ale tento tyzden je to uz casovo lepsie.Aj my sme kedysi nakladali kapustu do suda,ale teraz uz nie.Ma ju rad len manzel a ja,decka ju nechcu,takze sa mi to nevyplati :(

[zruseny12]

radana...ahoj...ja som tu nesla koli tomu,ze si pisala,ze tu nebudes...
po zdr.stranke?ako kedy...
momentalne idem krajat kapustu,lebo budeme nakladat...
ty sa mas ako?
obcas as tu mrknem,ale malo...
pekny den ti prajem aj dd,aj noonaa tebe...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk