Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

[zruseny12]

...ja tiez mam rada,bagety...ale syr nemozem...vcera som robila pizzu,ale bez syru...nebola zla,ale to uz nie je ono...musim koncit...maj sa krasne...pekny vecer...

[zruseny12]

...sak jasne...len jeden sef...to je najlepsie...aj ja som sef,ale ked vari druh tak ho necham a len dohliadam,alebo radim...dobre by bolo natocit ako poskakuje,pri takych palacinkach okolo panvice:0))))...bolo by to dobre na pobavenie...:0))))...........

radana

U nas je aj varenie iba moja domena.Nehovorim,muz mi pomoze,ked mu nakazem nieco ocistit,nakrajat..Ale sefom v kuchyni som ja :DDDDDD

[zruseny12]

Ahoj radana...a ty sa kde flakas?
diky,mal to byt polover pre dceru,tak som ho plietla pre jedno dievcatko...a nakoniec s toho vznikli satky pre male dievcatko asi 2roky ma....uz som uplietla aj siltovku...az bude foto dam ti vediet...
tiez by som niekdy si dala,od niekoho zakusok,druh skusa aj piect ,ale nedari sa mu moc...
takze ako ty radana....co si upeciem to si musim zjest...varenie,ked je doma tak navari...v tom je lepsi...kuchar bez capice...:0))))......

radana

Ahojte dievcata a chlapec :D Ako sa dnes mavate?U nas je spatne pocasie,zamracilo sa :( Dd,aj ja by som pristala,keby ma niekto tak pekne rozmaznaval a nieco mi aj napiekol,toto ja nepoznam :( Co si navarim,to si aj zjem..Noonaa,co noveho v skole?A v praci?Kekso,tebe sa nejak na net nechce,uz si sa tu davno neobjavil..Maria,pozrela som si tie satecky su veelmi peknucke..Ja dievcatko nemam,aby som ho takto rozmaznavala.Aj si ich krasne obhackovala,ja hackovat neviem a velmi by som chcela vediet,ale ma nemal kto naucit.. :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk