Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

dd

Ahojte kocky!
mozno troska oneskorene, ale zelam Vam vsetkym trom krasne, pohodove a pokojne Vianoce a stastny novy rok 2009 :)!
dlho som sa neozvala...bolo toho dost, pripravit tieto vianoce, ale myslim, ze sme to zvladli, nakoniec sme ich predsa len stravili na byte, sami, v klude, Betka sa tesila z darcekov, bolo to uplne krasne!nasledujuce dni budeme pravdepodobne behat po navstevach..takze toho bude zase dost, zatial sa majte krasne a nech sa Vam dari!

[zruseny12]

PRAJEM PEKNE SVIATKY,HL.PEVNE ZDRAVIE...NOONAA,DD A RADANA.../je to predcasne,ale neviem kedy sa zasa dostanem na PC.../

dd

nuz vidis...a mne mamina tvrdila, ze telenovely su len vymyslene somariny..a pritom ked si zoberies, kolko sa ich v realnom zivote odohrava...vies, len ked by si cosi spravila, tak jej teta s ujom, co byvaju na dolniakoch(tiez su s celou ostastnou rodinou rozvadeni, len so svokrovcami sa bavia..), tak by to hodili na nas..ze my sme tomu pricina, lebo ona chudiatenko sa kvoli nam tak natrapila..a neviem co..ona sa pred vsetkymi robi obet a pritom nou nie je..

noonaa

aspon budete spolu DD....ale jedine,co mozem hnusne dodat,ze skoda,zeten brat ju zachranil...ale vies,takyto ludi amajulen reci,ma sa tak rada,ze by si neublizila...joj,nervy mam :( je mi tak samo a nic nezmozem,je to strasne,ekd nemozes byt na vianoce s milovanim a ak mozes,tak ten cas,kedy mozeme byt spolu ti urci niekto iny,no kde sme ... ?:(

dd

ahojte zienky!
Maria, Noonaa, Radana, zelam krasny den!
Noonaa - jaaj..tak mi to trocha pripomina moje stresy..manzel oznamil svokre asi pred 2tyzdnami, ze na stedry den budeme tu na byte sami(predtym som sa s nim o tom rozpravala, spytala som sa ho, ze co planuje na stedry den, ze kde ho chce stravit..a on mi hned jasne odpovedal, ze:"no ved predsa budeme tu!"takze to nebolo o tom, ze by som ho nahovarala, aby sme boli tu..).no a to boli zase stresy..ze ako to, ze nebudeme u svokrovcov, lebo ze min.rok sme boli u mojich rodicov, tak tento rok musime byt u svokrovcov..ked sme tam boli cez vikend(sme tam spali zo sob.na nedelu), tak manzel vravel svokre, ze v ned.este pred obedom ideme prec, ze aby s nami neratala na obed v ned...no zase musela pomaly narobit sceny v ned.ked uz sme chceli ist, ze ona ma kopu navarene, ze kto to bude jest a ze mame ostat na obed..to sme mali ist k mojim rodicom..tam sme dosli asi okolo 13:00 a boli sme tam tusim nejak do 18.no tych 5h co sme tam boli mi prislo ako cely vikend, tak tam bolo dobre, kludne, ako v raji!niekedy mam pocit, ze svokra priserne ziarli a nedokaze zniest, ze chodime aj k mojim rodicom, akoby cakala, ze budeme chodit len k nej, starat sa len o nu, obskakovat ju..no a takto pred tyzdnom sme boli s Betkou na ockovani..manzel teraz v dec.pracuje malo, vzal si viac-menej volno, takze bol s nami..po ceste od doktora, po ockovani sme sli este svokrovcom zaviezt postu, co tu mali..ja som s Betkou cakala v aute, pred branou, lebo mi povedal, ze len tam necha postu a ideme domov..no a bol tam vyse pol hodiny(myslela som, ze aspon to bude mat troska svedomia, ze ho tam nebude zdrzovat, ked bola Betka po ockovani..ale riadne som sa mylila..)..co mu zase stihla povyhovarat tolko veci..az som kukala..zase stresovala kvoli tym vianociam a ze si ich nevazime, ze nimi opovrhujeme, ze je cela rodina kvoli nam rozhadana, vsetci sa na nas hnevaju, nikto sa s nami nebavi(pritom vsak vsetci sa s nami normalne bavia..len ona o tom asi nevie..) a ze co by povedala jej matka, keby sa jej teraz ukaze na oci, ked sa kvoli nam s nou pohadala..a ze manzel sa sprava strasne povysenecky, arogantne a ze aka som ja drza, ze som si dovolila pri obede tukat sms(to vtedy ked sme tam museli ostat na ten obed, pisala som sestre, ze uz mam nervy, ze tam musime este byt na obed, aby sa o nas nebali, ze sa nam nieco stalo..kedze uz sme davno mali byt u mojich rodicov..), ze to by si ona nikdy v zivote nedovolila(pritom stacilo slusne napomenut, ze jej to vadi, ale nepovedala ani pol slova a potom to takto vyhovara..).no a co ma najviac zarazilo, tak mam pocit, ze sa snazi riadne citovo vydierat..manzelovi vraj min.tyzden zahlasila aj to, ze uz si skoro cosi urobila, ze min.tyz.v pondelok si chcela cosi urobit, ze uz by tu davno medzi zivymi nebola, ale len vdaka tomu, ze tam bol jej brat(jediny surodenec, s ktorym sa bavi..), ze len vdaka nemu si nic neurobila..ja jej nechcem krivdit, ale pride mi to len ako zamienka, aby vyvolala v manzelovi strach o nu, zaujem a aby sme sa o nu starali, chodili tam stale, obsluhovali ju..pretoze tiez prehlasila, ze ta chalupa je na nu vela, ze nevladze sa o nu starat a ze sa vrati sem na byt..a tiez vraj povedala, ze ked manzel dokonci skolu, da mu 100tis.a kopne ho do riti..(doslova to tak vraj povedala..).takze uprimne povedane, som velmi zvedava, ako nakoniec tieto sviatky dopadneme a len sa modlim, aby sme ich prezili aspon trocha v pokoji a hlavne sami(manzel ani k svojim rodicom nechce ist,lebo za tych vyse 20rokov uz presne vie, co tam zasa vsetkych caka..)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.