Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

[zruseny12]

...ja aj pozeram na- zmenaren-dnes sa im podarilo,zmenili pekne zeny...
mne sa pradlo susi,ale dost pomaly...

radana

Ja som tiez cosi porobila,pozehlila,dala prat dalsie,trosku sme sa zahrali s malym a teraz som sadla na chvilku k netu..

radana

Ani my nezvykneme kupovat zakusky v cukrarni,lebo dost casto peciem,takze nas to nejak nelaka..U nas svieti slniecko :D

[zruseny12]

sak prave a aj to cesto nie je take chutne ako ja robim...no ale sak je to jedno...ked nie je ine aj take je uz potom dobre,ale ked sa nemusi nekupujeme....este tak veterniky su dobre kupovane,kremese,laskonky...sice uz dlho som nekupovala tak neviem,ci stale tak dobre chutia...ako kedysi...

[zruseny12]

...jasne to ja viem...ze mi nevedomky zalichotili...len vies,domace chutia omnoho lepsie ako kupovane...aspon ja si myslim...ja nemam vsetky kupovane zakusky rada...

radana

To sa aj mne stalo,ked som urobila cokoladovu roladu a nasa potencionalna nevesta nas presviedcala,ze to je urcite kupca z cukrarne,nechcela mi verit,ze to som doma napiekla :D Ved tym ti zalichotili :DDDD

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk