OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

[zruseny12]

Ahojte...vsetci a pekny den...u nas cely den prsi...ale mne to vobec nevadi.len keby zacali topit,lebo je zima...asi sa odstahujem do teplych krajin...:0)))).........

radana

Ahojte vsetci moji :D Kekso,to budem rada,ked si najdes cas vhodny aj pre mna a popiseme :D Dd,to ze maly je autista sme zistili zhruba ked mal tak dva roky-pomenej rozpraval a aj to dost nezrozumitelne,bol tazsie zvladatelny, vyzadoval si aby sme dodrziavali urcite jeho ritualy,nevie si dat dokopy,co sa stane,ked napr.podbehne pod auto,alebo ked vylezie na preliezku a z nej spadne,ma posunuty prah bolesti,nevie vyjadrit svoje city,nevie komunikovat s ostatnymi ludmi,najlepsie sa citi v domacom prostredi,kde vsetko pozna,medzi svojimi blizkymi,kde sa citi bezpecne..Vtedy je aj kludny a da sa s nim aj spolupracovat...To je asi tak zhruba.. A inac ako sa dnes mate?U nas prsi :(

dd

Ahojte kocky :)!
no teda..Radanka, tak to mas teda riadny zaberak s tym malym..jej vidis..ak sa smiem spytat, ako ste na to dosli, ze je taky aky je?teda myslim nejake "priznaky"..ak nechces odpovedat nemusis,len uz ma to davnejsie zaujalo, ked som sa podozvedala nejake tie info..
inak som Vas tu chcela pozdravit aj poobede, ale jak mi nacitalo stranku, tak dosla svokra si pobrat nejake veci..tak som to rychlo pozatvarala a tvarila sa, ze cosi robim..sak viete ako..aby nevypravala, ze som nejaka neporiadna lenivica a ze furt len za pc sedim..no a jak odchadzala, tak sa Betka zobudila :(.no co uz.
zatial Vam zelam dobru noc, krasne sny a prijemny vikendik :)! majte sa krasne!papa

radana

Presne,to mas pravdu.Nas maly si vacsinou vyberie nejakeho panacika..No budem musiet ist.volala znova,tak sme sa dohodli,ze tam pridem,ale ho nezoberiem domov,aby si na to nezvykal,len s nim v triede do tej pol 12-tej posedim.On sa potom ukludni..Tak ahojky a pekny dnik :D

[zruseny12]

...tak niekedy normalne mam obavi uz aj sediet vedla sofera,nie este soferovat...:0((((.......
toto poznam aj u nasich deti,ked uz sme mali niekam ist tak boli nespokojne...a stale a kedy pojdeme a kedy pojdeme...
ja som sa stale smiala,ze syn by si dokazal vybrat aj nieco v pohrebnictve keby sme ho tam zobrali-ked bol maly...