Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

radana

No,volala mi ucitelka,ze maly furt reve,ze chce ist domov a vyvadza..Tak som mu cez telefon dohovorila a uvidime,ci nebude dalsi telefonat o 5 minut.. :( Dnes nema nejak dobry den.Ale on reve preto,ze chce ist so mnou do tesca,lebo vzdy nabehne do Dracika co je vedla a mu nieco kupim.Tak chce ist so mnou.Som mu slubila,ze ked bude dobry,tak jak pre neho pojdem,tak zo skoly skocime spolu do tesca...Musel nas rano pocut,jak muz prisiel z nocnej a sme sa o tom bavili..No,nasa chyba..

radana

To ano,sama niekedy len ziram,co su niektori vodici schopni vykonat na ceste..A najhorsie je,ze ohrozuju aj ostatnych..

[zruseny12]

tiez som to pocula,sak aj vcera,ze robili nejake cvicenie na zachranu autobusu zo studentami a za chvilu ich fakt volali zachranovat....autobus zo studentami havaroval naozaj...

[zruseny12]

:0)))).....ma dobry metabolizmus...ja zasa ked robim zemiakove placky tak zemiaky meliem,lebo robot sa mi pokazil...a rucne by som to asi nezvladla,na struhadle...tolko zemiakov nastruhat,lebo tiez zjeme vela toho...ale hranolkyh mi nevadia...
...no tiez to poznam,niekedy mi ihlice padaju z ruk...

radana

No,zase pisali,ze pri Trencine havaroval autobus a styria slovaci su mrtvi.Ja uz nechapem tych vodicov,ako jazdia..Vobec nedodrziavaju predpisy..Cim dalej je to horsie a viacej havarii :(((

radana

U nas idu vycsinou kupovane hranolky tiez z lidlu.Ved kym by som pre takych zracov nacistila a nachystala sama tolke hranolky..Starsi syn ten teraz jedava jak divy,jak keby nemal dna..

radana

No vsak ano,najma cez den je vela starosti..Ale aj ked si chcem potom sadnut ku pleteniu,niekedy byvam uz tak unavena,ze mysel by aj velmi chcela,ale ruky uz nechcu :(

[zruseny12]

tiez som to tak robila,/a z ludlu hranolku mame/ale deti chceli do oleja...a mam zemiaky tak chcem urobit z normalnych zemiekov...su to uplne ine hranolky...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk