Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

radana

No ja tiez hranolky nerobievam hore na plyne na panvici na oleji-teraz myslim tie kupovane.Oni su uz predsmazene,tak ich len vysypem na suchy plech a dam piect do truby..

[zruseny12]

k tomu pleteniu...ale ty mas aj ine starosti....ja ked si sadnem ku pleteniu tak fakt aj kus upletiem,len keby ma vsetko tak nebolelo,sak sme sa uz o tom bavili...

[zruseny12]

vies, co ani neviem,lebo vies ako som vcera pisala,ze chcem skusit jest tie zemiaky uvarene v slupke/koli drasliku/...tak som vcera jedla,ale k veceru som uz bola taka hladna,ze som musela jest nieco normalne,nie len zemiaky...
ma prist aj syn,tak neviem,ci urobim hranolky,len ja moc mastne nemozem...tak este uvidim....
my sme tiez uz fasiky dlho nemali...mam ich rada,alebo take mlete meso a do neho zabalit vajicko...

radana

Aj ja rada strikujem,ale vacsinou len po veceroch,ked je uz maly ulozeny..Co dnes varis?My budeme mat fasirky so zemiakmi..Vcera sa obed zjedol na posedenie a to som robila z 2 kil masa :(

[zruseny12]

ale ja som mala uz predny a zadny diel a rukavy kratke...nad lakte...no ale mas pravdu,dost rychlo mi to aj ide...ale do rakety mam daleko...:0)))).....

radana

Ahojte vsetci :D Kekso,ja v taku hodinu uz chodievam na kute,ked ma muz nocnu,byvam dost unavena z maleho,tak vela krat uz o deviatej chrapem :D Ved sa ozvi aj cez den ked sa sem zatulas,popiseme trosku,co nove.U nas je skarede pocasie tiez tak na dazd a to som slubila muzovi,ze skocim doobeda,kym je maly v skole do tesca do Tt,ale ani nahodou sa mi nechce samej robit velky nakup.On nerad chodi poobede,ked je uz maly doma,lebo za nim treba jedneho zandara,ktory mu stoji za chrbtom a furt ho kopiruje,aby sa tam nestratil..Maria,vcera som aj ja hodny kus ustrikovala-musim sa pochvalit :DDDDD Dd,to mate dobre,ze mozete takto travit vikendy a spojit prijemne s uzitocnym..

dd

Ahojte..
uff..takze mam konecne den za sebou..neukazala som sa tu, bo som sa venovala Betke..zobrala som ju cez obed pred spinkanim na taku vacsiu prechadzku..no a jak spala, tak som varila..chcela som ten perkelt, ale v komore som "objavila" slivky, co sme nafasovali u svokrovcov v nedelu, tak som spravila slivkove knedle :).no a potom, ked dosiel manzel, tak sme sa sli najest, ma na VS studentsky preukaz a v stravovacom zariadeni, co im na skole funguje moze zobrat na tu kartu kazdy den 2obedy alebo vecere..tak sme sa to dnes vyuzili :) (za jednu porciu sa plati do 40sk, za to sa pomaly neoplati ani varit..).tak to sme mali dalsiu prechadzku..akurat uz ako sme boli na pol ceste domov, zacalo prsat, tak sme bezali :D.no a v nedelu mame ist k mojim rodicom, asi na cely den..maminka aj sestra mi slubili, ze Betke aj navaria, len aby sme prisli..sestra ju ma velmi rada, bola stastna jak blcha, ked sa dozvedela, ze som tehotna, ma velmi rada male deticky.no a oni sa sem len tak lahko neodvazia..tak sa uz strasne tesim!len sa musim krotit s tou radostou a dufat, ze nam do toho nic nevojde..no a v sobotu by mala dojst jedna kamaratka na "kolaudaciu" :), tak to tiez dufam, ze to vyjde :).
inak Vam zelam dobru nocku a krasne sny!majte sa pekne a pekny den zajtra! :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk