Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

[zruseny12]

...toto mam aj ja....a sediet dlho nemozem...tak stale pletiem,potom si dam pauzu...
a svaly...ma nenormalne bolia...
ale ak to nerobim,ako niekedy cele hodiny tak sa to da...

radana

No nic,idem znova cosi porobit,kym je maly v skole..Doprala mi pracka,tak idem vyvesat,uz aj cesto na knedle je vykysnute,takze nudit sa nebudem.. :D Ahojte zatial..

radana

Pri filmoch sa najlepsie strikuje :D Aj ja si vtedy oddychnem,len ked dlho strikujem ma strasne boli krk a cely chrbat..

[zruseny12]

zacala som to pre dceru,ale ona radsej nosi sportove veci...tak to urobim pre znamej dceru...je to taky z kratkymi rukavami...aby monla pod to zobrat bluzku.../z vlny z Lidlu...uz mi to tam stalo dlho,tak chcem ho uz konecne dokoncit.../ja teraz pozeram na nejaky film...tak popritom...pletiem...

radana

Aky pulovrik?Sebe pleties,ci dcerke?Ja som este nedostrikovala ten pre seba.Jeden diel uz mam a druhy tak asi do polovice.Tiez zvyknem kazdy den aspon na chvilku strikovat,napr.ked davaju panelak..

[zruseny12]

...umyvala som ich z vonku,balkonove...a chcela som aj balkon urobit poriadne,ale este sa tam narobi bordel,tak som len tak zhruba...lebo mam tam aj skrinu a potrebujem ju odtiahnut...a stale este fuka vietor a bordel tam nafuka...tak az budu vsetky stromi opadnute potom poriadne urobim...teraz len pavucinu atd.porobila som...sak uz mozem zacat nanovo umyvat...:0))))....

[zruseny12]

...radana,ja sa tiez neobvinujem,mam ciste svedomie voci nim,ale proste ma to trapi...nie je to spravodlive...ako sa chovaju,a okolo rozpravaju somariny a v tom im pomaha aj svagrina atd.
ty mas proti sebe len mamu...ale ja mam viac ludi...a ja som svagrine skor pomohla ako ublizila...tak preco sa tak zachovala?ale nechame toho...je to zbytocne tu rozpisovat take veci...idem na okna...

radana

Idem uz aj ja,maly uz vstal,takze mi zacina kolotoc,musim ho osprsit,obliect,dat ranajky...a potom hajde do skoly..Tak zatial ahojky a vsetkym vam prajem pekny dnik..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk