Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

noonaa

Ale ja som uprimne rada,ze sme s atu nasli zeny,co si vedi apokecat,a aj ked vy dve tu pisete,rada si to dodatocne citam....nemajte obavy,ze sa tu menia temy :)
akurat som ostala trosku vytocena,pisala som do temy nejakej dominike,co ma 16 r.a je tehotna...aj radana tam prispievala..naozaj som nenapisala nic zle,a nejaky sikovny andrej moj prispevok vyhodil....to je sila

radana

Avsak si piseme o vselicom..Kolko krat dojde naspat debata na svokry a mamy a ich spravanie,potom je zase na rade zdravie,potom varenie..Je dobre si takto popisat,hned sa potom clovek lepsie citi :D Aspon u mna je to tak.Aj s tym oidipovskym komplexom som si myslela,ze je to dost take ojedinele spravanie,ale zistila som,ze taketo problemy ma dost ludi..

noonaa

Dobre ranko:)
ja ked vas citam,vzdy mi slinky tecu :))
ako sa mate? citam,ze ste tu rozvirili riadne debaty :) ja sa uz priipravujem do ksoly,tento vikend zaciname , trosku som prechadnuta..ale najvacsi dovod mojej absencie na tomto fore je,ze veeeeela citam teraz :) uplne som do knihy zazrata :)

radana

Ahojte.U nas to zatial na pekne pocasie nevyzera,je nejako zatiahnute..Vypisujete tu same dobrotky.my budeme dnes mat knedlu s masom a rajcinovou omackou.Maly to strasne zboznuje,tak sa bude tesit :D

[zruseny12]

Ahojte...
ja tiez varim len pre seba...uz som rozmyslala,ze by som zasla do skoly a objednala si obedy tam,ale nemozem,lebo ja mam prisnu dietu koli tomu mlieku....
inak vcera som planovala,ze si urobim rizoto...a nakoniec som urobila zemiaky v slupke,koli drsliku,mam velmi nizky tlak,tak chcem vyskusat, ci to pomoze na tlak...no a pocas dna nejake salaty...ale neviem ci to vydrzim...
aspon tyzden by som chcela tak jest...
u nas dnes je pekne svieti slnko...

dd

Dobry vecer :)!ci uz radsej dobru noc hadam..
mno, Maria, aby som doplnila..na obed som mala pecene zemiaky, mala som v chladnicke este kusok peceneho masa, tak som k tomu urobila tie zemiaky..a akurat premyslam, co budem varit zajtra :).manzel zvacsa chodi na obedy v skole a na veceru si tiez spravime bud spagety, alebo aj chleba s niecim..takze varim viac-menej len pre seba a Betku..ale Betke varim este zvlast, take tie masovo-zeleninove polievky..aj ked, chutia jej aj jedla, co ja papam, velakrat sa napapa polievky a za tym sa este krmi aj so mnou :).
hehe..akurat mi napadlo, ze zajtra mozno spravim perkelt..alebo paprikas :) mnam, ja to mam velmi rada a aj Betke sa to pozdavalo, jak ho moja maminka varila :).takze tak..
zelam Vam teda krasnu noc a pekne sny, no a vydareny zajtrajsok :)!majte sa krasne!papa

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk