Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

dd

Dobry a krasny dnik Vam prajem! :)
mno teda..ako tak citam, zrovna teda nie su tie susedske vztahy v panelakoch ruzove..my sme tu teraz sak tiez v panelaku, ale susedov zatial moc nepoznam..akurat jedneho pana oproti, co nam kazde rano nosi postu(tusim s nim mame spolocnu schranku).a zatial som ani nespozorovala, ze by niekto nejak extremne buchal, dupal a tak..takze zatial, tuk-tuk-tuk, je to ok..
uzite si dnes dnicek, ja si ho tiez idem uzivat s Betkou a majte sa krasne!papa :)

[zruseny12]

...tak o tom mi ai nepis...tiez je to problem,ale ja sa uz netrapim tym...umyjem ked mam sluzbu a hotovo...tiez boli problemi...buzerovala dceru,ze po nas nebude upratovat za vytahom bordel a my sme tam ani nechodili...ale precitaj si to na teme SUSEDIA...ja som ju zalozila pred casom,lebo som uz bola bezradna vtedy...

[zruseny12]

...no nema to cenu fakt pisat,idem vyniest kos a nieco porobit...ak chces tak si tu temu precitaj,ale uz od tej doby zasa nieco povyvadzala...takze asi tak...a uz si myslim,ze stacilo...treba ju zastavit...fakt,je to na zamyslenie...a ktovie co nas este caka.../sice chcem s tade ist prec koli praci a mensiemu bytu,ale ktovie kedy to bude,na to sa nemozem spoliehat.../

radana

A co sa tyka nasej susedy oproti,nemala ani v pate,aby umyvala schody na chodbe.Robila som to 5 rokov tyzden co tyzden,jeden den v tyzdni umyvala a jeden den v tyzdni zametala.Az som si povedala a dost!Ked uz bolo na chodbe spiny po kolena,vtedy sa susedka vykomolila a povedala-susedka,vy nevidite,kolko je na schodoch uz spiny,ze to treba upratat..Tak som jej povedala,ze teraz dosiel cas na striedanie-ze teraz je dalsich 5 rokov na rade ona.A veru ze ma ani nehne.A tak teraz upratuje velka pani.Nehovorim,ze nevezmem metlu do ruky a nepozametam,ked sa na to uz neda pozerat,ale 2 x do tyzdna urcite nie..

[zruseny12]

...vies, co ona s tym zacala z nicoho nic...a uz davno o nas roznasala hoci co...pletie sa vsade kde nema...nepoznas ju...ona si stale nieco najde len aby cloveku skodila...a susedske vztahy s nou nejde ani z voza ani na voz...
vies vtedy isla za mnou ked som raz v zlosti zakricala,ze ju udam,lebo nam neroznasala pepiere za popelnice asi 2roky...tak druhy den som pepier mala,a hned prisla za mnou,taka intelig.ze sa chce rozpravat,len ona sa s tebou porozprava otoci sa a robi zasa to iste,je to chora zena....precitaj si tu tamu SUSEDIA....

radana

So susedmi je to tak.U nasim susedom na 5 poschodi vypadol kvader,jak si zakladali plastove okna a rovno nam na roletovy bubon,az to urobilo dieru na tom obale a aj na rolete taku malu dierku prebilo.A neprisli povedat ani mu,ani bu.Avsak by som to pochopila,ze to neurobili naschval,ale aspon mohli sa prist ospravedlnit..

[zruseny12]

...keby som si vsetko zapisovala,co nam uz tu povyvadzali.za tie roky co tu byvame/...tak az potom by si sa chytala za hlavu...

radana

Ale takto si posramotis susedske vztahy a ked je ona taka xantipa,tak ta vsade poroznasa a kazdemu nanuti svoju verziu..Jej si uz hovorila,ze ci by sa nemohla trosku skludnit?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk