Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

radana

Ahojky,ja sa uz tiez poberiem,aby som ti tu zrazu len nenapisala oijfqhpfuifcqibqbcbc -to uz budem spat na klavesnici.Tak dobru nocku tebe aj celej rodinke :)

radana

:)))) Moj muz je teraz dva tyzdne doma,tak to mam take volnejsie.Pomaha mi s malym.Ale jak pojde zase do roboty,tak sa zase zacne kolobeh.. :)

radana

niee :( My pouzivame taku staru bednicku a som rada,ze stale ide.A k starsiemu synovi sa nechcem trepat na jeho pocitac,lebo predsa,ma tam natahane svoje veci a nechcem sa mu do toho miesat..Som rada,ked potrebujem nieco stiahnut,alebo napalit,ze bez problemov mi vyjde v ustrety.No teraz byva ten problem,ze je malo kedy doma a babrat sa mu tam naozaj nechcem..Ale vsak mozeme popisat cez tie maily :)

kekso

ved sa uz aj chystam napisat ten mail..ale konstelacia miznuceho casu a tej spravnej chvilky mi v tom zabranuje
nepouzivas nahodou skype alebo messenger?

radana

Ja by som ta aj vzala,ale ani mna tam maly nezoberie.Pride pre nich taka mala dodavecka,tak ich tam netreba viest nasimi autami..Ked som sa ho pytala zo srandy,ci mozem ist aj ja,povedal mi,ze nemam narok :))))))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk