Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pilulka po - poradteeeeee

Príspevok v téme: Pilulka po - poradteeeeee
sydney

Prosim,poradte - od minulej nedele do stredy vecer som mala mesntruaciu,a hned druhy den som mala nechraneny sex s priatelom,a nasledujuce dni az do pondelka,ked som uz nevydrzala s nervami a letela si kupit pilulku po (totizto,som v USA,a nemam tu so sebou antikoncepciu).cize styri dni po sebe hned po menstrucii som mala nechraneny sex,a nasledne a piaty den v pondelok som uzila pilulku po,a ja osobne hrozne stresujem,v zivote sa mi toto predtym nestalo.cyklus mi trva vzdy 25 dni,myslite,ze su velke sance na otehotnenie?lebo uz fakt nervujem,a neviem,kde inde sa spytat,prosim,poradte!!!! dakujem

niekto

:-*: to nie je pravda musis si uvedomit ze aj spermie vydrzia nejaku dobu cize zena je plodna niekolko dni pred a niekolko dni po ovulacii co je priblizne v polovici cyklu

sydney ak mas pravidelnu menstruaciu je to velmi nepravdepodobne nemas sa coho bat
a ked si zobrala aj pilulku po ...

:-*

podla mna nemas sancu otehotniet.. poldne dni mas 7 dni po to ako ti skoncia kramy... plus nejaky den -dva odychlka.. neviem ci kazdy nechape princip menstruacie.. ked mas po kramoch to znemena ze vajicko odchadadza spolu s krvou von... a este nieco... vajicko vydrzi v maternici maximalne tak 24 hodin.cize za tych celych 25 dni si plodna iba 24 hodin...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.