žalúdok a hrubé črevo

niekto (KE)

Povedal by som ze vsetky tieto problemy su len vedlasie priznaky inych problemov. Mozem vam dat telefon na niekoho kto vam je schopny pomoct.Je to institut zamerany na alternativnu medicinu. Staci poslat maila.

janík

pri liečení akupunktúrou by som postupoval tak,že by som liečbu nastavil tak,aby na jedno sedenie bolo pôsobené na body,ktoré liečia žalúdok,hrubé črevo,slezinu,žlčník,prípadne na pečeň-(keď sa kyselina tlačí do hrdla)
a kladný výsledok by sa musel dostaviť(dostavuje sa)

duna

Zápal hrubého čreva mi liečil až potom keď som mu povedala že kŕče, ktoré mám už roky budú z hrubého čreva. Teraz to bolo dosť dlho OK, skoro rok. A vraj nemám jesť to čo mi robí zle, ale to by som potom jedla len ryžu, suché zemiaky, varené jablká a pod. Bojím sa piť aj bylinkové čaje, lebo nemám žlčník a mám veľké vylučovanie žlče, ktorá ide rovno do žalúdka a spôsobuje mi problémy (hnačky).

kubo

Hlavne jedz často a v malých dávkach. Vylučovacou metódou zisti, aké potraviny ti nesedia. Pozor na vlákninu, ktorá dráždi hrubé črevo.

duna

Stevko, myslím že leukémia nie je dedičná, ale problémy so žalúdkom súvisia so stravovaním a i s tým ako sa vieš vyrovnať so stresom. Pre začiatok sa skús viac usmievať na okolie a hlavne bacha na alkohol, mne dokáže trochu alkoholu rozhasiť trávenie. Držím ti palce.

Stevko

Ja mam ties problem so zaludocnou kyselinou zevraj mam problem zo zaludkom predtim som mal zapal hrubeho creva. Mam 24 rokov ale fizicky sa citim na petdesiat nevladzem poriadne chodit richlo sa unavim a ked si vipijem opuchne mi noha byvam malatny casto ma bolieva hlava neviem cim to je moj tatko nedavno umrel na leukemiu,nieje dedicna? Necakama rovnaky osud? Alebo si vsetko len nahovaram.