Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dvojaka tvar partnera???=(

Príspevok v téme: dvojaka tvar partnera???=(
smutna333

zdravim ludkovia....hmm tazko to vysvetlit takto ale pokusim sa....ide o to,ze viem ze priatel ma ma rad aj ja jeho...stale mi hovori ako ma lubi aj preto lebo bol mesiac prec a teraz mi to vraj chce vynahradit...ked sa da tak stale pride za mnou a tak....lenze niekedy si vsimam take malickosti a neviem ci je to normalne lebo nechcem pred nim vyzerat ako hysterka a na vsetko ziarlit....napr ked vecer spolu telefonujeme vsetko ok a potom uz je unaveny alebo ja tak ideme spat...a na druhy den vidim,ze potom co sme spolu telefonovali siel na pokec...akoze nestava sa to casto...a takmer kazdy den si dava nejake nove kocky k priatelom...a pritom ked mam jeho ani nemam chut si pisat s niekym inym ....alebo mali sme ist na kupalisko a vecer pred tym mi zavolal ci by sme to neprelozili lebo s kamosmi maju pracu ale to bolo podla mna preto,lebo v ten vecer siel na chatu spat s kamosmi a kamaratkami co mi aj len vtedy povedal ked tam uz siel ze tam ide spat a ze ci mi to nevadi?tak co som mu uz mala na to povedat...nie som taka ze mu budem rozkazovat co robit a co nie ale myslela som si ze sam na to pride ze by mi to vadilo...ved aj pocul ze som taka ina...a nakoniec som sa s nim len tak chladno rozlucila a este on sa spraval ako urazeny lebo som mu potom napisala spravu a on nic=(...mozno sa to niekomu zda blbe...ale ked ja ho nechcem stratit a nadobudam pocit ze mu chybaju ine dievcata,mozno sa mi to len zda,ja neviem...vie niekto poradit?alebo ma niekto podobne skusenosti?

smutna333

andy tak asi mas v niecom pravdu lebo dobre vie ze mi na nom velmi zalezi....ale viem ze aj on ma ma rad,robi vela preto aby sme boli spolu co najcastejsie aj tvrdil ze vie ze teraz si naspat tazko ziska moju doveru a ze uz ma nechce sklamat=(........velmi by som mu chcela verit,ale stale mam nejake pochybnosti....a teraz zakazdym ked sa pohadame tak urcite si budem mysliet ze to zas tak dopadne=(

andy

nemam pod 20, niesom decko, mam 2 rocny vztah ale mam podobny problem...
smutna333 uplne ta chapem, to s tym telefonovanim sedi aj na toho mojho. Potom sa vyhovori ze "nevedel zaspat... a ze ho nemam kontrolovat".
Podla mna je to takto: my sme prilis zalubene a oni su si nami prilis isti. Zacni tak trochu aj ty "vyvadzat", chod von s kamaratkami bez toho aby o tom vedel, neozyvaj sa mu zakazdym, pockaj az sa ozve on... Nebud mu k dispozicii vzdy ked si na teba spomenie.
Ja som vsetok svoj volny cas orientovala len na neho a to bola chyba. Musime si zit svoj vlastny zivot, nie ten ich.

smutna333

noo male deti zrovna az nie=Dobaja mame 19,nie je to vela viem ale za deti nas uz nepovazujem=)aaa ide o to,ze sam sa mi priznal ze na tej chate bola jeho byvala...a boli sme vtedy dost pohadani a tvrdil,ze ona ho pobozkala ale ze jej povedal ze to nemoze spravit...to bolo vsetko....chcem mu verit lebo mi to ani povedat nemusel.....ale dali sme si druhu sancu lebo ho mam fakt rada,len vie ze teraz ziskat si moju doveru bude dost tazke,to bolo aj bez toho=(

silvikl

hej,vyzera to tak na male deti....od taých chalanov do 20 rokov by som uz povedala(coraz su sprostejsi) netreba cakat nic,ziadne zavazky,alebo vazne chodenie...je takych dost malo by som povedala....

lucinka6666

smutna333...ja ta uuplne chapem..Prezila som to iste..chodila som s nim rok a taktiez robil to iste..a tak som sa dozvedela, ze ma podvadza..ale to samozrejme nemusi byt tvoj pripad, takze sa neboj a zisti si, co na tej chate robil a tak... doveruj ale preveruj...:-) Veela stastia...

majales

Ahoj, myslím si, že ste obidvaja mladší ročník, chlanisko nevie čo so sebou a ty si veľmi zaľúbená. Je to ešte decko, je hlupučky, ja viem, že takéto rečí nie sú príjemné, ak ti niekto hovorí škaredo na chalan, ktorého by si nedala ani za svet, ale ty sami prídeš časom na to a budeš sa čudovať sama sebe, ako si s ním mohla vôbec tráviť čas...Ja som mala podobnú situáciu pred tromi rokmi, začala som chodiť s chalanom, najväčším frajerom v meste, ktorý pred tým vystriedal každú druhú...a chodili sme spolu dva týždne, on potom odišiel na mesiac a ked sa vrátil robil to isté, až sme sa po týždni definitívne rozišli. Dnes si nevieme prísť na meno a sama sa zamýšľam nad tým ako som s ním mohla byť, dva roky som bola bez priateľa a teraz mám vzťah už vyše roka a keby nebodaj robil podobné veci resp. reči, už by som s ním nestrácala ani minútu. Na všetko príde čas, troška to možno bolí, ale to prejde, tak ti prajem, aby si sa správne rozhodla a bola hlavne šťastná.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dvojaka tvar partnera???=( - Fórum - ZDRAVIE.sk