Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKNENORMÍN prosím píšte

Príspevok v téme: AKNENORMÍN prosím píšte
romana

Kožná lekárka mi chce predpísať Aknenormín. Bojím sa vedľajších účinkov, ale hlavne vypadávniu vlasov. Napíšte prosím svoje skúsenosti. Je to moja posledná nádej, lebo na acne sa liečim už vyše 10 rokov. Navrhovala p. liečbu t.j. týždeň užívania a 3 týždne pauza, vzhľadom na môj stav, ktorý nie je až taký zlý.

potkanica

gloss...a po akej dlhej dobre ti vyrazky uplne zmizli z tvare...lebo ja ho uz berem 2 tyzdne a akoze celo a nas mam uplne hladky, ale na licach mam take male vyrazky jak krupica...:((

gloss

takže som dnes bola na krvičke a ked bude v poriadku tak od štvrtka začívam znova s liečbou 10mg 2x denne :) teším sa, že budem mať zase krásnu čistú tváričku :) predpísali sme znova aknenormin nakoľko som ho už užívala a ževraj roaccutane bude mať dakedy v zime výpadok takže aby som náhodou neostala bez liekov ale zase na druhej strane sme sa s lekárkou zhodli v tom, že načo meniť liek ked tento som veľmi dobre znášala, žiadne vedľajšie účinky som nemala len suchšie pery a to som riešila pomádou a na tvár som si kúpila excipial krém ten je pri tejto liečbe naj-super :) a vlastne roaccutan=aknenormin len iný výrobca :)

potkanica

Ahojte,...ja beriem aknenormin uz skoro 3 tyzdne...zatial nepocitujem zlepsenie, prave naopak :(...ale to sa pise v letaku takze ok...celo a nos mam uz uplne hladucke lenze tie lica a okolo sanky, to je nieco strasne :(...take malo hrbolceky a kazdy den mi nejake ta vyrazka "dozrie" a pootm tlacit a tlacit...:/...pls po akom case ste vy videli prve viditelne zlepsenia na tvary? dakujem :)

romana

66666
Keď som prišla ku druhej kožnej lekárke a povedala, čo všetko som podstúpila, tak neváhala a doporučila mi túto liečbu. Jasné, že som o nej vedela, lebo čo ťa trápi, o to sa zaujímaš. No bála som sa negat. účinkov. No povedala som si, že je to posledná možnosť a ak to nebudem zvládať tak to jednoducho vysadím... Zlepšenie nastalo asi v tom období pauzy. Inak zdá sa mi, že pri užívaní v tom týždni akoby sa to zhoršilo. Ale dekolt, už čistý, po chrbte si prejdem rukou a nič. Hladúčky. No a na tvári je ešte niečo, ale oveľa menej. Také drobné podkožné akoby hrbolčeky. Ako dopadá svetlo na tvár tak je to vidieť. No nedá sa to porovnať s tým pred tým. Je to oveľa menšie a ak to vytlačím aj ten obsah je oveľa menší. Pleť má podstatne suchšiu, póry zavretejšie, dokonca na chrbte nosa mi ich pomaly nevidno. Som rada, že sa mi konečne darí v nejakej liečbe. Chcela by som sa dať na prírodnú /čisto prírodnú/ kozmetiku. Už žiadne chemikálie na tvár. Poradím sa ešte s kožnou. Dúfam, že mi niečo odporúči.

66666

Romana,dakujem ti pekne za odpoved...a ako dlho to beries??? a kedy to zacalo zaberat,,ti si si sama pýtala tento liek od kožnej.....ja už mam akne od svojej puberty,jeden cas je trosku n austule,,a inokedy same vyrazka,,,a mam aj cervene flaky,,a velmi rozsirene pory,takisto strasne sa mastniacu kožu...a aj vlasy....porad dakujem

ku@bo

ahoj romana, tak pomaly citim take suchsie pery aletojepohoda este... aaa inac plet mam dost taku hebku a niekde vidno uz taky zlepsenie:) hlavne na cele... zatial je super ale asipoziadam ked pojdem na kontrolu o zvysenie davky... aa vutorok idme na tie krvne testy tak som zvedavy:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKNENORMÍN prosím píšte - Fórum - ZDRAVIE.sk