chcem mat 48 kg....

Príspevok v téme: chcem mat 48 kg....
eliska

cawte baby...javiem...je to mozno hlupe...aleja uz som si tolko vytrpela kvoli svojej postave..chalan saso mnou kvoli tomu rozisiel...kamsky ma ohovaraju..
kedysi som totiz schudla na krasnych 45 kg..ale nejako zo stresu a tak nedostatok pohybu som pribrala 15 kg..a teraz nie a nie to zhodit,,,proosim pomozte alebo poradte mi niekto ako mam schudnut..co funguje..?vyskusam vsetko...nie som leniva..rada si zacvicim aj zabeham...ale aby som schudla musim prestat asi jest..bo insie mi velmi nepomaha...fakt prosim..nenadavajte mi za to...mozno som sprosta..ale uz nemozem dalej takto ziz nestastnaaa a sama,,,...please

rockerka25

Nepovedala si výšku moja tak ti ťažko môžem poradiť. ale 48kilový človek je velmi chudý. ak sa s tebou rozišiel priatel preto ze si pribrala bol to riadny kokot!!!! a lked ta kamosky pre to ohovárajú tiez su to svine. nezabudaj na moznu anorexiu ktorá zabíja. aj ja som nou trpela a vies ako som skoncila???? takto: 175cm a 39kg. to chces?????? aby ti trcali kosti komplket, ty si sa nevládala pohnút, sibalo ti a napojili ta nakoniec na pristroje a ty si na koniec zgebla. napísem priemernú váhu k výske:
175 - 180cm: 65 - 70kg
170 - 175 cm: 60 - 65
165 - 170cm: 55 - 60
160 - 165cm: 50 - 60
155 - 160cm: 45 - 55
150 - 155: 42 - 50kg
ttak si urob obraz. ak ces byt zenská, zdravá, a stastná, radím ti aby si si nasla iných priatelov ktorý ta budu milovat aj keby si mala 100kg!!!! to si píš!! aby si bola stastná nepotrbujes predsa miery 90 - 60 - 90 aby si bola zdravá a stastná!!!! len sa plnohodnotne stravuj, pravidelne cvic pre radost a vela pi a spi!!!! toť moja rada

madman

eliska. ja meriam 166. mam 19 a ked som mala 14 aj daco, vysplhala sa mi vaha na 62. potom som vdaka nadmernemu cviceniu, uprave jedalnicka a neskor aj poruche prijmu potravy podarilo schudnut na 48 a to je na nasu vysku uz trosku malo. vtedy som sa sama sebe zdala tlsta, ale ked vidim teraz fotky, tak som bola fakt ako papek, len som schudla dost rychlo a nemala som vymakane brusko, tak som sa citili tlsto. teraz mavam okolo 52, posledny tyzden som pribrala na 53-4, ale uz v podstate 2 roky je to okolo tych 52+- ... a i ja by som si tych 48 priala spat, co je iba 5 kil, ale ... proste, nedavaj si za ciel vahu, ja uz som si povedala, ze budem radsej vazit 60 a mat krasne svalstvo, ako 45 a nemat na sebe nic, len kosti, pripadne ovisnutu kozu. skratka, nie vaha, ale zrkadlo a meter maju byt meradlami tvojej postavy. ;) a 45 je naozaj strasne malo, tomu ver, pri nasej vyske to uz je tazka podvaha. kamaratky su rovnako vysoke a ja som z nich najlahsia, vsetky vazia okolo 54-57 a mam pocit, ze kazda z nich ma krajsiu postavu ako ja. takze sa nesustreduj na tu vahu. ak chces, hod nejaky kontakt na namdam@azet.sk, tam ti poradim co a ako s chudnutim, len sa mi to tu nechce rozpisovat :)

kla.ra

ja mam tiez 18, takych 170 cm a vazim 55 kg...myslim si ze take dve kila dole a je to super, takze ty nechudni az na 45, to je moc, tak na 50 najviac, uz to budes az moc :)

eliska

ahoj doremi...noo pekne...sa maaas...zavidim ti tu vahu...aj jedalnicek mas dobry...ja som tiez takeneico skusala..alweschudla som maximalnetak 5 kgato mne nestaciii...ale si zlataaa..:Ddrz si to

doremi

no ahoj,ja mam momentalne tych tvojich vysnivanych 48kg,na ranajky zjem nieco cerealne,obed zjem normalne cely aj s polievkou,obmedzila som akurat sladke,nejem cokoladu ,cukriky,ani slane tycinky a cipsy,iba tie musli tycinky,ovocie,bebe dobre rano a jogurty,tiez nejem salamu.sunku-max.raz za tyzden,2litre vody denne a na veceru zjem iba nieco fakt male,alebo zjem viac na desiatu a potom uz nic

eliska

noo teda..vedmas pravdu..dolezite je aby bol clovek zo sebou sam spokojny...ja viem..ja mam take vykyva..ale neviem..nemozem si pomoct..snazim sa...ale ved uvidime..nejako to snad zvladnem..sak potom dam vediet...a napisem vam tu..ako som na tom:D..

moniqa87

ja som pevnejsia... ale citim sa tak dobre... neviem cim to je ale som spokojna, myslim, ze bmi mam asi nieco nad normal... a ked nebudem raz spokojna, tak s tym nieco urobim...
ja mam 20...
inak myslim, ze 55 by ti uplne stacilo, halvne sa moc neobmedzuj, snaz sa jest striedmo, ale neobmedzuj sa, lebo akonahle sa budes nejak moc obmedzovat, tak budes mat stale nabeh k priberaniu vahy naspat, ked sa budes snazit drzat zlatej strednej cesty tak nezazijes take vykyvy ako teraz, ze zo 45 na 62 a opacne, lebo to tvojmu telu nerobi dobre, skus chudnut pomalicky a len velmi mierne upravuj stravu a pridaj trocha pohybu, nechudni viac ako 4 kg za mesiac, na tom si daj zalezat aby ten prechod bol plynuly a ked budes na tych 55 tak sa na niekolko mesiacov zastav a uc sa zit takou zivotospravou aby ti vaha nekolisala ani hore ale ani dole, ked sa ti to nejaky polrok podari a budes este stale citit, ze potrebujes zhodit tak pokracuj, ale opatrne s tym, anorexia je svina, tak tomu chudnutiu neprepadni, drzim ti palce a chudni s rozumom, je to sice beh na dlhu trat, ale len tak mas isty aj trvalejsi vysledok, takze neponahlaj, vela zdaru

eliska

noo ja viem..sak ja som si BMi pocitala..ale ver mi..keby si ma videla na zivo..tak by si pochopila..ved aj mamina mi dokonca uz raz povedala ze by sa nic nestalo keby schudnem aspon na tych 50 kg..ale je to tazke..nechapem ako som vtedy dokazala schudnut az na tych 45...inak mam 18 rokov..a ty..?napis nieco o sebe..ty si asi spokojna...co..?

moniqa87

ved to ani nemas moc, to by ti stacilo, ked uz chces tak moc schudnut, schudnut na 55... a uz aj to by si mala podl BMI podvahu, tak moc neriskuj, kolko mas vlastne rokov?

eliska

noo naposledy som sa vazila pred tyzdnom..a to som mala uz 62 kg..a normalne sa aj bojim postavit na tu vahu...fakt