mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte

Príspevok v téme: mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte
eliska

cawte baby...javiem...je to mozno hlupe...aleja uz som si tolko vytrpela kvoli svojej postave..chalan saso mnou kvoli tomu rozisiel...kamsky ma ohovaraju..
kedysi som totiz schudla na krasnych 45 kg..ale nejako zo stresu a tak nedostatok pohybu som pribrala 15 kg..a teraz nie a nie to zhodit,,,proosim pomozte alebo poradte mi niekto ako mam schudnut..co funguje..?vyskusam vsetko...nie som leniva..rada si zacvicim aj zabeham...ale aby som schudla musim prestat asi jest..bo insie mi velmi nepomaha...fakt prosim..nenadavajte mi za to...mozno som sprosta..ale uz nemozem dalej takto ziz nestastnaaa a sama,,,...please

klaudika

iné vysvetlenie nemám ked nežrala ako prasa tak ako tak mohla pribrať?? Tak toto u niektorých ludí nepochopím ako sorry a to si uvedomila až pri 60 kg , že potrebuje schudnuť dobrý skok predtým 45kg a odrazu 60kg hmmmm jasnéé nemala to nechať zájsť tak daleko

skinny

bodaj by ťa kamarátky teraz neohovárali........ predtým si bola čaja ked si mala 45kg a určite si sa udrbávala z ostatných dievčat aké su tučné oproti tebe!!! ale karta sa obrátila

skinny

keby si nebola žrala jak prasa nemla by si teraz 60kg......... a zo stresu pribrať 15 kg ako rešpekt si dobrááá

klaudika

dakujem janeczka, aj mne klesla vaha o pol kg dole, tak sa tesim, lebo klesla uplne prirodzenie, nie drasticky. A gratulujem ti k tvojmu polkilecku, my vieme, ze aj to je pre nas uspech, ze? :) A ked prides z toho "prec" :) tak daj vediet co a ako. Drzim nam palce, papa

ofrana

ked sa stebou chalan rozisiel koli tomu tak to on je magor a nie ty hlupa, ale ked chce s velmi schudnut hlavne si to vsugeruj d seba a zacni behavat aj sama na ihrisku, po chodniku a nejedz po 6 vecer ja som tak schudla asi 6 kil;) a ted mam supe r 57:)a som spokojna:) ale nechlasci:)

janeczka

ahoj klaudika, tak to je smola, ze si chora.. a ako si na tom s vahou teraz? mne sa to par dni ani nehlo,ale dnes o pol kila menej. idem ale na dva dni prec, tak uvidim, ako sa mi bude darit.. a neboj,nemyslim si, ze naberies po chorobe vela spet, ty aj normalne nejedavas vela.

klaudika

baby, tak ja som momentalne chora,neviem ako s ami bude darit v mojom predsavzati. Bojim sa ze teraz narazovo schudnem, kedze mi zrejme nebude moc chutit, a potom to mam naspat. Sakra, musim sa prinutit pekne papat pravidelne :))))