mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte

Príspevok v téme: mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte
eliska

cawte baby...javiem...je to mozno hlupe...aleja uz som si tolko vytrpela kvoli svojej postave..chalan saso mnou kvoli tomu rozisiel...kamsky ma ohovaraju..
kedysi som totiz schudla na krasnych 45 kg..ale nejako zo stresu a tak nedostatok pohybu som pribrala 15 kg..a teraz nie a nie to zhodit,,,proosim pomozte alebo poradte mi niekto ako mam schudnut..co funguje..?vyskusam vsetko...nie som leniva..rada si zacvicim aj zabeham...ale aby som schudla musim prestat asi jest..bo insie mi velmi nepomaha...fakt prosim..nenadavajte mi za to...mozno som sprosta..ale uz nemozem dalej takto ziz nestastnaaa a sama,,,...please

janeczka

dik za rady, ale to co pises uz davno robim, uz cele roky nepijem nic ine len cistu vodu, niekedy az privela. sladke napoje neznasam, takisto vyprazane jedla, ci hranolky.. a cvicim aspon 2x tyzdenne. no a po piatej nejest moze platit tak pre niekoho kto chodi spavat o desiatej. ja najskor o polnoci, ale niekedy aj o druhej alebo az na poludnie, ak pracujem celu noc. takze skor si myslim, ze tri hodiny pred spanim nejest je lepsia rada.

alenda

Baby buď maté málo pohybu alebo jete nesprávne, alebo máte tú smolu, že to máte dané genetikou, ale zo všetkým sa dá pracovať a cítiť sa lepšie. Niekedy to môžu spôsobovať aj lieky, že nemôžete schudnúť. Napr. aj hormonálna antikoncepcia. Neskúšajte drastické diéty, ako 1 týždeň takmer nič nejesť, alebo ovocné dni, ani delená strava nepomáha, telo si urobí zásoby a priberiete ešte viac. Obmedzte sladké a mastné.Piť len čistú vodu minimálne 2,5 litra denne. 1,5 litra musíte vypiť doobeda. Len ČISTÚ VODU!!! Žiadne malinovky čo kvasia v žalúdku, môžete ešte nesladené čaje. Obmedzte kávu. Cvičiť minimálne 2-krát do týždňa aspoň 45 minút. Po 5-tej večer nič nejesť!!! Neskúšajte ani zázračné lieky z lekárne na chudnutie, sú to len výmysly. Skúste nejaké sypané čaje, účinok majú len tie čo kúpite priamo v čajovni, sú zo špeciálnych surovín, z kmeňov stromov, v lekárňach majú šmejdy. Ak sa vám napriek tomu nepodarí schudnúť, máte to dané genetikou, a to je trošku väčší problém...Môžte mi potom napísať na môj mail: paluskova.alena@gmail.com Poradím vám ako schudnete bez diet a budete sa cítiť dobre

klaudika

aerobic je jedna z naj pohybovych aktivit pre mna a podla mna,pravidelne som na nu chodievala 5 krat do tyzdna, ale zrusili nam fitko a najblizsie co je dost daleko, nestiham ho kvoli praci,takze cvicim doma...ked mam cas tak cvicim aj vyse 2. hodin, ale ked mi to nevyjde tak sa snazim aspon tu hodinku,ale davam si aj pauzu cez tyzden, lebo prehanat to nie je tiez dobre. Ale presne ako ty pises, nejde mi mozno az tak o schudnutie, aj ked aj o to, ale hlavne o ten super pocit, ze pre seba nieco robim a vdaka tomu mi pojde par cm dole(dufam)

janeczka

ja som si raz dala zmerat tuk aj hladinu cukru v krvi, v DM drogerkach mali taku akciu, lenze tam neslo o podkozny tuk, takze ani neviem, ako na tom som. a co sa tyka cukru, mala som nizku hladinu a to som hodinu ci dve predtym zjedla celu tabulku cokolady.
ja chodim na kardio aerobik 1-2x tyzdenne a este taky mix jogy a pilatesu, cize skor na spevnenie brusneho a chrbtoveho svalstva, to mam dnes. ale nejde mi pritom o chudnutie, len aby som robila nieco prospesne pre svoje telo.

klaudika

janeczka, juuj hned mi je lepsie, ze to niekto chape. S tymi cm na pase a bokoch mas 100% pravdu. Ja som uz dlhsie rozmyslala nad tym zmeranim tuku, ale akosi sa k tomu nemam. Asi sa aj hanbim, ze co si pomysli lekarnicka alebo lekarka, kolko vela tuku mam :)))No blbost, ale raz sa hecnem, lebo ma to zaujima. Ja dnes budem asi dlho trcat v praci, takze na pohyb mi bohuzial dnes neostane vela casu. Ale tu hodinku vecer si musim najst. Ja si dam dnes tiez taky lahsi den, na ranajky som mala nesladenu vyzivu a zeleny cajik a na obed este uvidim..:) Janeczka, normalne by som si s tebou vymenila miesto, radsej by som isla cvicit, ako sediet v praci:)))

janeczka

tak baby, ja mam dnes na programe upratovanie celeho bytu a poobede pojdem cvicit. dala som si biely jogurt s bananom, vlockami a lyzickou vlakniny. tak prajem pekny den a nech sa vam dari :-)

janeczka

tak dobre ranko, ja som sa rozhodla zaregistrovat, lebo nikdy neviete, ako sa diskusia vyvinie a moze sa stat, ze niekto zneuzije vas nick a bude urazat inych vo vasom mene, tak preto.
idealne by bolo dat si zmerat tuk aj svalovu hmotu pred, pocas aj po chudnuti, ako to robili v relacii Ste to, co jite, tak by si vedela, ci chudnes spravne a neodburavas si svalstvo namiesto tukov.
tak ja mam 52,2kg, 165cm. Klaudika, chapem ta, lebo aj my to mame v rodine, ze vaha je nizka, ale pritom od vychudnutosti mame daleko. jedine tak do pasa, ale co sa tyka bokov, tak plati, co kilo navyse, to 1cm sa prida na vnutorne stehna. v pase sa to nemeni, stabilne 64cm.
ja sa tiez stravujem zdravo, ryby, kuracie prsia, zelenina, ovocie, musli, jogurty, ak pecivo, tak tmave, celozrnne. mojou slabostou su sladkosti, takze u mna sa da jedine vylucit to a celkovo zmensit porcie. Dnes sa mi ale nikam nechce, v chladnicke mam len kopec ovocia a biele jogurty, tak si dam taky lahsi den. denne vypijem min.2 litry vody, niekedy aj viac.

klaudika

engelchen a este cosi, vies co je super? ze to chceme zmenit a ze preto nieco robime. Ja zboznujem aerobick, ale vyhovuje skor na vecer

klaudika

engelchen, jasne pridaj sa k nam :) Ja som vedela, ze nemozem byt sama takato, konecme ma niekto chape. A ten tuk sa da zmerat v kazdej lekarni? A ako to vlastne funguje?

engelchan

baby.. ja som tiez kedysi mala 48kg. teraz 60!! je to DES .. mne to bude trvat dlhsie, ale sla by som do toho s vami.. co poviete? :)
akurat som si dala 35minut aerobiku.. nestiham viac, lebo este idem do sprchy a potom huraa za povinnostami..

miery mam take iste ako mendy.. ale mam 166cm

a klaudi - k tvojej vyske to podla mna nie je malo tych 48kg.. niekto si povie, ze ja tiez nemam AZ tak vela.. ale v lekarni som si bola dat zmerat index tuku, a mam ho na tele 13kil!! takze cista vaha je 47.. musim s tym nieco urobit..