mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte

Príspevok v téme: mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte
eliska

cawte baby...javiem...je to mozno hlupe...aleja uz som si tolko vytrpela kvoli svojej postave..chalan saso mnou kvoli tomu rozisiel...kamsky ma ohovaraju..
kedysi som totiz schudla na krasnych 45 kg..ale nejako zo stresu a tak nedostatok pohybu som pribrala 15 kg..a teraz nie a nie to zhodit,,,proosim pomozte alebo poradte mi niekto ako mam schudnut..co funguje..?vyskusam vsetko...nie som leniva..rada si zacvicim aj zabeham...ale aby som schudla musim prestat asi jest..bo insie mi velmi nepomaha...fakt prosim..nenadavajte mi za to...mozno som sprosta..ale uz nemozem dalej takto ziz nestastnaaa a sama,,,...please

klaudika

Baby, normalne som rada, ze nie som v tom sama.

Janeczka, ty ma vies urcite pochopit, to som rada. Konecne niekto kto neodsudzuje hned podla vahy :) aky postup zvolis?

Mendy,dobre ranko, tak podme aspon my 3 na to:))

janeczka

tak ja sa chcem pridat tiez, ako Mendy tiez chcem mat znova 48kg, aj ked som trochu vyssia, ale presne ako pise klaudika, na vahe nezalezi, ked ma niekto vyrazny nepomer medzi hornou a dolnou castou tela. Takze klaudika, uplne ti rozumiem, tiez mam 78 a v bokoch som mala pri 48kg 88 cm, teraz mam 92-93 a vyzera to desne. a pas okolo 65. vahu napisem zajtra rano,

maja21

caute baby.mozem sa spytat, ma niektora z vas niejake skusenosti s reductilom a ak ano vie ho niekto zohnat? prosim

klaudika

orchidea, ale ja cvicim pravidelne uz tych 5 rokov, co som spominala...
ale este chcem doplnit ze napr.prsia mam iba 78 cm, takze to je oproti zadku 10 cm a to je vidiet. Nechcem mat idealne miery 90-60-90, takze nechcem ani pribrat 2 cm na zadku, to by bol ten rozdiel este vacsi.

orchidea18

klaudika s pasom suhlasím, chcem mat aj ja 60. Ideálne miery su 90-60-90 myslím takze ak mas zadok 88 mala by si pribrat este 2 cm. Co sa týka pásu, je na cvicenie taký kruh a tým sa mozes krutit, alebo cvicit brusáky

klaudika

preto nerada hovorim o vahe, lebo nikto mi neveri, ze mam len tolko, tipuju mi aj 55 kg, naozaj. A urcite nechudnem zo svalov, lebo mam na sebe aj dost tuku,sice o cosi menej ako kedysi ale mam.

klaudika

baby, ja mam 25 rokov a verte ze mam z coho chudnut. Vahou sa vobec neorientujem, skor cm su pre mna dolezitejsie. tak napr. pas mam 64 co nie je urcite vychudnute a zadok 88 cm, to je nepomer dost velky

orchidea18

klaudika a kolko mas rokov? Myslím, ze zohrava ulohu aj vek, ak mas napr. len 12. mozno je tá váha v pohode. Ale ak nad 20 tak myslím, ze si dost chudá a to chudnut ani nepotrebujes.