Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem psa do bytu, čo to obnáša?

Príspevok v téme: Chcem psa do bytu, čo to obnáša?
erzhebeth

Mám 14 rokov a velmi rada zvieratá. cítim sa osamelo a zatiaľ som si najlepšie, aj ked to bude znieť čudne rozumela zo zvieratami. A kedže už jedného psa mám ale u starkých ku ktorým chodím asi raz za dva týždne viem aké to je. ale nie aké to je v byte. kedže viem ako majú zvieratá radi slobodu, je mi to trochu proti srsti. k tomu môj brat je postihnutý, a bojím sa, či by nechtiac môjmu potenciálnemu psíkovi nemohol ublížiť. ja by som bola ochotná vstávať aj o 4ráno, a byť horeaj do polnoci, obetovala by som psíkovi všetok savoj volľný čas, lenže toho veľa cez školský rok nemám - prichádzam domov asi okolo 18:00 a odchádzam o 08:25. nechem aby psík trpel, ale zasa by s ním mohla byť mama a brat. inak máme stredne veľký byt a chcela by som rasu psa bišonik, najlepšie sučka. venovala by som jej pozornosť a lásku, starala sa o ňu. a ešte jeden problém: ako presvedčiť mamu???? hrozne by som chcela takého psieho kamaráta.....

dedy

milli tak v peknom pocasi sa kazdy rad chodi prechadzat, ja taky problem nemam, on ide rad von, i ked nema rad zimu ale je rad ze je so mnou, ze je von vela pachov, nove informacie a tak je motivovany :)

millli

Pre mna su najtazsie vychadzky von z bytu so psom v pocasi, ake je prave teraz, ale v peknom pocasi je to super. Toto pocasie, co je teraz, vsak nema rad ani moj pes.

dedy

moly, nie ze ci mozes ale musis, ved ten pes potrebuje pohyb, nejake nove pachy, stretavat sa s inymi ludmi, psami, vidiet ako to von chodi, takze urcite s nim mozes ist von a ak sa ti bude triast tak nabuduce s nejakym svetrikom, kedze YT nema podsadu, takze mu moze byt zima, ale ked sa bude hybat, trochu behat tak mu zima nebude
odporucam vybehnut si na nejaku vacsiu zelenu plochu a pustit havka a nie vencit na flexe...

pree moly

7 mesiacov ? nechcela si nahodou napisat,ze 7 tyzdnov?
ak predsa len mesiacov tak sa nemas vobec coho obavat.Ak 7 tyzdnov tak mu daj nejake psie oblecko a sup s nim von na par minut.
Hoci sa len vycika aj tak chod s nim.

moly3112

chcela by som moc vediet ci mozem vencit mojho maleho yorksira aj ked ma len 7 mesiacou aj vonku .. neprechladne alebo tak??

tatiana26

Pes je skvelé vec...ja som si vzala z útulku ročného havinka pred pól rokom a považujem to za najlepšiu vec, ktorú som kedy spravila...neskutočná energia a radosť ide z neho...je to samozrejme nárasť zodpovednosti, bývam s ním sama, čiže si veci vždymusím zariadiť tak, aby som ho stihla vyvenčiť, ale neľutujem, vždy sa to nejako dá. A ak nemôžem, tak mám kamarátov, rodičov, sestru, vždy sa niekto postará...

Doporučujem fakt hava z útulku, sú hrozne verní a vďační a poslušní...a tým, že to nie je šteniatko, netreba ho učiť cikať a chodiť s ním von 20x denne, čiže to je o veľkú starosť menej - a z tohoto hlavne majú mamy vždy nervy, že bude ocikaný a okakaný celý byt :-)

for erzhebet

Ja mám doma labradorku sučku,doma s nou nie je vobec vela roboty,lezi na jednom mieste,je pomerne kludna,ale treba s noou chodit dost casto von,ráno vstávať(co je v zime napr.velmi neprijemne ist rozospata do mrazu) alebo musis vstavat aj ked prsi atd.Dalsi problem su rodinne dovolenky atd,aby sa ti mal onho kto starat ale su uz aj psie hotely(noc cca 200sk) a s velkym psom musis chodit aj na dlhsie trasy,aby sa vybehal-do hory atd,ale to by si s bisonikom nemusela az tak casto.A ESTE JEDNU RADU,AK CHCES PSIKA,ODPORUCAM UTULOOK!!SU TAM KRáSNE,NIEKEDY AJ CISTOKRVNE PSIKY,AJ MALE AJ VELKE,AJ STARE AJ MLADE-STACI SI VYBRAT A TAKYTO PSICEK TI BUDE VDACNY DO KONCA ZIVOTA A BUDES MAT Z NEHO OMNOHO VACSIU RADOST A SKVELY POCIT NA SRDIECKU,ZE SI POMOHLA TYRANEMU ALEBO OPUSTENEMU PSIKOVI:((DAJ DO GOOGLU UTULOK A VELA UTULKOV MA STRANKY KDE MAJU AJ FOTKY PSIKOV KTORYCH MAJU...:))

dedy

vikulka, ked ste ho dali prec, ako si mozes byt ista ze dalsieho teraz opat nedate prec? budes mat stale tolko volneho casu? a kam ste ho vobec dali?
si si vedoma, ze pre psa je stresujuce menit domov (ak ste mu vobec nasli novy domov a nie ze ste ho niekam vyhodili ako plno blbcov, co neviem cosi myslia)
a prosim ta vyplni si caps lock, zle sa to cita

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem psa do bytu, čo to obnáša? - Fórum - ZDRAVIE.sk