Lastovicnik a bradavice

Príspevok v téme: Lastovicnik a bradavice
brrr

Mam vela mensich bradavic na tvari, vyskusala som uz aj vypalovanie dusikom, no tie potvory su tam stale. Chcem vyskusat mlieko lastovicnika, no neviem, ci JE TO VHODNE AJ NA TVAR? Nezostavaju po nom jazvy? A ako dlho to priblizne trva, kym tie bradavice zmiznu? Ako casto treba bradavice potierat? Poradte, prosim, hlavne ti ktory uz mate s lastovicnikom skusenosti. Dakujem

simusaaaaas

Mne lastovičnik odstranil bradavicu na ruke..takze ja môžem len odporučit ..len pozor na oči !!!
Susedka ma vraj na prsniku bradavicu ktoru mala mat operativne odstranenu a lastovičnik jej pomaha..

gabona1

U nás na bradavice zatiaľ nič nezabralo, ani dusík, ani duofilm, ani lastovičník...Ešte som skúšala citronovú kôru v jablčno octe nechať postáť a prilepiť na bradavicu na noc. Ráno bradavice odpadli, ale zase rastie malá. Tak asi nezabralo ani toto..

Mi Mia

Nikdy by som si nepomyslela,ze nieco take poviem...ale lastovicnik je ako maly zazrak z prirody
Dcera mala na päte jednu velku bradavicu a okolo nej asi 15 malych, uz ani stupat vobec nemohla. Dvakrat sme boli vypalovat,kozna jej dala kortikoidy,pouzivali sme ten sradlavy duofilm a nic, ( aj cesnak,cibulu,hocico...)trapila sa s tym rok,bolesti z bradavice jej vystrelovali az do kolena. Po tom co sme na bradavice dali lastovicnik,do 2 tyzdnov odpadli uple vsetky ! Aj ta najväcsia o ktorej sme boli presvedcene,ze sa nikdy nepusti. Po par dnoch po odpadnuti ma konecne pätu cistu,hladku,aj kratery po bradaviciach sa krasne zahojili...takze lastovicnik na bradavice jednoznacne odporucam

mjanik

najjednoduchšie ich odstrániš akupunktúrou.Stačia dve ihly na ruká a na 2-3x zmiznú.Ale musí ísť o klasické bradavice. (vírusové)

janu

Chcem sa podeliť o svoju skúsenosť s lastovičníkom ja som mal bradavicu na ľavom lakte veľkú ako dvoj-koruna nevedeli si s ňou poradiť ani kožný lekári až som sa dozvedel o lastovičníku, keďže mi táto bylina rástla v záhrade nemal som problém si ju za slnečného dňa odtrhnúť lebo vtedy má najväčšiu silu lebo šťava s koreňov ide do listov. Potieral som bradavicu stačí 1-krát denne ona vám najprv očernie a asi za dva dni sa urobí taká tvrdá krusta ktorá sa dá nechtom strhnúť ,vtedy je dobré znova aplikovať šťavu na bradavicu ja som sa jej zbavil tak za 2-týždne a od tej doby viac nevyrástla a je tomu asi 15-rokou. pri aplikácii po strhnutej krusťe to dosť štípe ale stojí to za trochu bolesti a uvediem ešte jeden príklad dcéra si bradavicu priniesla ako dieťa z plavárne a tiež sme sa jej nevedeli zbaviť bol jej aplikovaný tekutý dusík a nepomáhalo to až som si spomenul na svoj prípad ako je uvedené už vyššie tak som jej to aplikoval tiež a bradavica zmizla keď som to hovoril na kožnej ambulancii tak lekárka nechcela tomu veriť ale keď jej to dievča ukázalo tak mi dala za pravdu. Toto sú moje osobné skúsenosti zo šťavou z lastovičníka. PS:ospravedlňujem sa za pravopis,prajem všetkým ktorý si to prečítajú skoré uzdravenie.

beautician

baby najlepsie je ich odstranit elektrokauterom bezbolestne rychlo bez jaziev.a mate pokoj,za 5 min.prec.pozrite dermarevoltu

beautician

baby najlepsie je ich odstranit elektrokauterom bezbolestne rychlo bez jaziev.a mate pokoj,za 5 min.prec.pozrite dermarevoltu

beautician

baby najlepsie je ich odstranit elektrokauterom bezbolestne rychlo bez jaziev.a mate pokoj,za 5 min.prec.pozrite dermarevoltu

mamskusenost

za 2-3 dni boli prec do tyzdna uuplne, mala som ich na takych miestach ze tazko povedat ale myslim ze bez jazvy mala som jednu na ruke (na hanke) a dve na kolene ked som mala asi 10rokov niekolko mesiacov ma trapili a nakoniec mi pomohol lastovicnik ..nikdy viac sa nezopakovali