Anal

serwus

našla som toto v inej téme. je to supeeer:

PRETO MUŽOM PÁČI SA TAKZVANÝ ANÁL,
LEBO JE TO PRE NICH TAKÝ UŽŠÍ KANÁL.
A CÍTIA PRI TOM URČITE VäČŠIE TRENIE,
PRETO MAJÚ Z TOHO TAKÉ POTEŠENIE.
-
ALE ANÁLNY SEX ČASTO ROBIŤ NESMIETE,
LEBO SI DO VNÚTRA INFEKCIU VNESIETE.
RAZ ZA MESIAC KAŽDÉMU ÚPLNE POSTAČÍ,
VEĎ NA SEX INÁ DIERKA JE, AK VÁM TO NESTAČÍ.
-
KOMU SA TO NEPÁČI NECH TO RADŠEJ NESKÚŠA,
LEBO SVOJE ZDRAVIE TÝMTO SI LEN POKÚŠA.
KAŽDÝ MÁ V SEXE ÚPLNÉ INÉ SPôSOBY,
HLAVNE ŽE TO RADOSŤ DVOM ĽUĎOM SPôSOBÍ.

ooo

našla som na www.videotube.sk reálnu
ukážku análneho sexu, kde to kočka nemôže robiť, bolí ju to a plače. a muž to skúša ale ju to bolí. dala by som je sem, ale neviem či sa to smie.

iii

tak dnessom videla ako sa nakrúca analny sex. ona si predtým urobí klistýr, pichnú jej injekciu proti bolesti / ja si myslím, asi lidokain/
robí sa predtým prstami, či vibrátorom aby sa anál roztiahol a ide sa...

Andrej G

Nemusí byť v podstate žiadna, čo treba spraviť je, aby Ťa pred samotným stykom partner dôkladne namazal lubrikantom na to určeným (môže byť aj detský olej) a pri predohre roztiahol na dva prsty.
Pokiaľ to pre Teba nebude bolestivé, môže ti do konečníka bez nejakých problémov zaviesť úd.

chuckey999

ahojte ja by som sa chcela opytat na detailnu pripravu pred analikom..=)chcela by som to vyskusat ale neviem aku ocistu mam predtym spravit aby som predisla nejakej nehode!=(

zuzušik

AHojte,mozno vam to pride chore ale ja som si tam naplula a ziadny lubrikacny sme nepotrebovali.Jednoducho sa to musi roztiahnut a ide to.Len ked sa do vas spravi je to neprijemne ked idete na Wc,len tolko.

sghu

jela! ... Vies co, je to vsetko na pocitoch, ked som predtym nebola na wecku a citim, ze mi v najblizsej dobe asi bude treba , tak mu poviem, ze jednoducho nie. On to toleruje. Ale stalo sa mi, ze som na wecku nebola a ani mi netrebalo, citila som sa dobre, tak som mu to dovolila a bolo to ok. A poviem ti, ze vacsia sanca, ze to bude spinave je, ked ides predtym na wecko asi tak do hodiny. Lebo ten konecnik je rurka, ktora ma mnozstvo zahybov a hocikde ti moze trochu ostat. Aj ked ho dokladne umyjes. Sice je to nechutne, ale ano raz sa nam to stalo, ze ten analny sex bol trochu spinavy, ale bolo to fakt len trosicka. A anal s vaginalom nestriedame. Ja som mu sice nikdy nepovedala, ze mam nieco proti, ale on to robi automaticky, ze si ho ide umyt ked dokoncime anal. Keby si mala este nejake otazky, kludne sa pytaj. Rada zodpoviem.