Anal

del12

Nemyslim, ze mi chyba rozhlad, mam uz dost rokov, dlho som s mojou, viem že s vag. orgazmon je to zlozite, moja s nim nemala nikdy problem

madman

heh, tak ja mam najlepsi sex zo vsetkych :D .. a trosku rozhladu ti chyba, kedze je vseobecne zname, ze obrovske percento zien nezaziva vag. orgazmus, alebo len od urciteho veku .. ja som ho mala 2 krat a to som sa tiez sama robila ... a bol to sakra zlozity postup ... ale verim tomu, ze pride den ... ale zasa, robim sa pri kazdom sexe, takze mi to az tak hrozne nevadi ..

del12

:-))
A zvlastne je, ze s partnerom nemas vaginalny, nie je to tym ze ma velkeho?
Lebo moja mi vraveka, ýe jej byvaly mal sice vacsieho, ale nemala orgazmus, len neprijemny pocit, ja mam maleho a je ok...

madman

tak ja viem, lebo len cez vaginu sa neurobim. teda ano, ale to viem len ja sama ;) ... no a niektore mozno ano, ale to mne nehrozi, ale je to prijemne, to urcite, v pripade, ze by doslo k masazi klitorisu, tak by som bola raz-dva, ale to asi aj v pripade, ze by mi ho daval do ucha :D:D:D:

del12

Vraj ten klitoridakny je vkastne vaginakny, lebo klitoris suaha až k bodu G, ale mne sa to nezda, aj ked moja niekedy nevie urcit aky mala....
A vraj niektore zeny sa vedia spravit aj pri anale.

madman

aaale, to kde :D ja sa inak, ako cez klitoris neurobim. ale zasa, nalepsi je, ked sa stimuluju oba otvory a aj klitoris, ale to vie malo kto, takze som to uz davno nezazila s chlapom :)

madman

to treba vediet :D nejde to vobec lahko ... ale mne to bolo vzdy prijemne, ale fakt, netusim aky ma nazor drahy,lebo sa tvaril velmi indiferente - ako vlastne vzdy. ale uz som sa prave nasrala, tak sa ho zajtra spytam a ak to navyklopi,nepustim ho domov.

madman

no, urcite by som nebola vtedy plna, to by aj mne bolo nechutne a je celkom mozne, ze by som sa po ... inak, ked je clovek vyprazdneny, tak to nie je tak, ze je to niekede v dosahu :D ... a nie, kondom nemal nikdy ... ale urcite by sme sa potom nemilovali normalne, to som si ho vzdy umyla, lebo z toho by mohol byt nadherny zapal ---