Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka do Chorvatsko na BLINK

krisha

ja som sa vratila z Chorvatska pred 2 dnami a tiez sme boli na blink. Neviem do akej oblasti idete, ale v tom nasom meste bolo plno turistickych kancelarii, kt mali pod palcom vacsinu apartmanov a hotelov. Nemame vsak s nimi good skusenosti. Prisli sme sa tam opytat okolo deviatej, slecna povedala, ze maju volne, ale ze sa tam ide upratovat, teda nech prideme o dvanastej. Tak sme tri hodinky zabili prechadzanim sa alebo sedenim v aute-a to si po 9 hodinovej ceste max unavena. Pred dvanastou sme sa vratili a slecna, ze je mi luto, ale izba je uz obsadena... Ani som nevedela, ze tak dobre viem argumentovat v nemcine, ako ked som na nu spustila:-) Potom sme sli teda dalej a ubytovali sme sa v penzione, po dohode s domacim sme pouzivali aj kuchynu. Ak chces PP musis ist jedine cez cestovku, ved si pozri nejake last minute, obvolaj cestovky.

zuzka*

neviem ci sa vam podari najst hotel s PP to jedine zeby ste mali nieco zarezervovane, skor apartmany u miestnych s vlastnou kuchynkou takze odporucam si nabalit sackove polievky,konzervy,cestovinu a pod.

lily26

hm nejak nam to nevyslo cez CK tlaci nas datum takze by sme chceli vycestovat uz zajtra a ubytovat sa niekde v hotel s PP.

jablonkaa

preco do hotela s PP? vacsinou sa chodi na slepo do apartmanov, kde mas kuchynku, ak by si chcela pripravit si nejaku stravu, pripadne sa stravovat priamo v restauracii. je tak vacsia moznost vyberu stravy, miesta, ceny.... neporadim, kedze som sa nestretla s takou moznostou, ako ty pises. vacsinou sa chodi do hotela cez CK. ale kedze sa sezona pomaly konci, je pravdepodobne, ze budu volne dostupne hotelove izby.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenka do Chorvatsko na BLINK - Fórum - ZDRAVIE.sk