Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mozno blba otazka???Skor velky strach...POMOZTE

Príspevok v téme: Mozno blba otazka???Skor velky strach...POMOZTE
hapacabanna

Ahojte.Prosim,neodsudte ma skor,nez si to precitate.Prvykrat som skusila so svojim chalanom prstovanie a fajcenie.nikdy predtym som to nerobila a preto mam teraz strach.ide o to ze som chalana spravila ustami a rukou(zaujimave ze na prvykrat:))on sa spravil na brucho.asi po dvoch minutach som to poutierala poriadne vreckovkou,nic tam neostalo.o par minut neskor sa ma zacala dotykat tam nizsie,teda tak na povrchu,obtierat.ja sa bojim ze ak sa mozno chytal svojho brucha a obtieral sa potom tou rukou o mna,ci sa nahodou nieco nemohlo stat.viem ze na tom bruchu uz nic nezostalo,ale povedala som mu,nech si radsej predtym,nez mi tam strci prsty ide umyt ruky.tak si ich isiel umyt a potom ma vyprstoval.mozno vam tato spoved bude pripadat ako totalne sialena,ale ja mam len strach.a prosim,hlavne ma neodsudzujte,viem ze mam na to cas,ale potrebujem poradit a potrebujem seriozne odpovede,ziadne nadavky.rozmyslala som,ze uzijem aj tabletku po,ale je to asi zbytocne vsak?dakujem.

mandarinka

nemusis sa vobec nicoho obavat.Dokonca je mala pravdepodobnost,ze hoci by si ruky neumyl tak nemohol preniest spermie.Aj ked stali sa uz aj take pripady :D hlavne sa neboj a nemusis uz nad tym rozmyslat,nabuduce aby si bola pokojnejsia budte viac opatrni a vychutnaj si to.

......

Bože môj!!! len tú tabletku neuži!!! Moja nemysli si, že otehotnieť je až také ľahké!!! vieš si predstaviť, žeby tá spermia bola až taká silná a ,,prebila" sa cez tvoju pošvu až k vajíčku???? Neboj z toho neotehotnieš!!! Užívaj si ďalej a nemaj strarosti!!!!

bobika.

Ak si umyl ruky URĆITE sa nemohlo nič stať. A tabletku po je zbytočné brať iba ti rozhádže hormóny. Tak sa neboj.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.