Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Časté hnačky

kika32

Tak to som prekvapena ze sa nevyraba pretoze som ho kupovala naposledy v auguste minuleho roku ked som isla na dovolenku do Egypta. Ale zase som o nieco mudrejsia. Dakujem

funny

No treba si otvoriť ústa a hneď by si bola u odborníka :-D

Kika, Endiaron sa už nevyrába, miesto toho je vylepšený Endiex - kapsula.

liviapa

Prosim RNG o informaciu, kde si mozem objednat silne enzymaticke zmesi a Betain HCL, ako ste radili taninke v odpovedi zo dna 21.8.2008. liviapa.

little15

no musim sa priznat, odkedy beriem probiotika... cize probioticku stravu mam normlanu stolicu a konecne ma neprehana
ale otazne je ze dokedy... neverim uz na nic. nejest sladkosti a len nejake hlupe jogurty a acidka bifidka ma dlho bavit nebude lebo ma skor prejde chut do zivota a co to este do jedla... fuj... ale ked som pila actimel atd tak mi nebolo najlepsie , sama chemia si myslim.
Najlepsie su vyrobky znacky SABI :) odporucam... ale mna z toho napina, ale aspon neprehana :) hehe..

RNG

privela probiotik moze niekoho drazdit.
Ak mas ale zle zaludocne travenie, posielas do criev plno nestravenych materialov, ktore tam nemaju byt a tym podporis rozmnozenie sa inych, skodlivych kultur. Samozrejme sa to neprejavi okamzite, musia sa rozmnozit a to trva mozno tyzden.
Skus Betain HCl a probiotika len malicko a obcas.Je to potrebne, lebo z nasej civilizovanej stravy(vsetko sterilizovane) nemas moznost dostat dostatok probiotik.
Inac neviem, ake probiotika si brala, niektore znacky mozu mat pre teba v sebe nieco drazdive(alergie)

taninka

Tak, probiotika som dobrala, pat dni som mala normalnu stolicu a potom zase to iste. Asi ma porazi. A zaujimave ze pocas brania probiotik som mala hnacky a ako som ich prestala brat tak prestali aj ked na par dni. Asi na tom nieco bude kkristy11... Ale nechapem preco sa vratili.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Časté hnačky - Fórum - ZDRAVIE.sk