Časté hnačky

[zruseny12]

tema sa vola.....Pravda o rakovine-VITAMIN B17
...SKUS TAM NAPISAT....LEN DUFAM,ZE SA OZVE...LEBO TAM TERAZ RIESA INE VECI...

[zruseny12]

mail neviem,ale my sme sa dohodli,ze jej napisem na jednu temu...ked budem vediet ja vysledky z gastra...ta tema sa vola...za chvilu ti ju napisem...

little15

mira? hmm nevies jej mail aspon???

neviem co mi pomoze, a zas nechcem brat nejake lieky aj napriek tomu ze mi ich nepredpisala moja gastro lekarka

[zruseny12]

nemas za,co...aj tak neviem ci ti s toho nieco pomoze...este keby si sa mohla spojit nejak z jednou, co tu prispieva Mira sa vola...ona je dost cez jedla atd.mozno by ti poradila,lepsie.../od nej mam tuto stranku,co som ti napisala/hlavne nech ti to pomoze...drzim prsty...

[zruseny12]

little...skus sa pozriet na toto...
www.svetenergie.cz
a na zapal skus SP-enzym...z lekarne..tazko sa radi druhym,co maju jest,lebo kazdemu pomaha na travenie nieco ine...mne hodne pomohlo B-komplex/na stress/
psyllium-na hnacky a vycisti mi aj creva
a acidofilne mlieko z agra to, co obsahuje desatmilionovtych kultur.
a SP-enzym uzivam,ked citim, ze na mna lezie zapal,/ked ma boli hrdlo atd.a citim,ze to pomaha a dost aj na ine veci na bolest klbou, kosti.../
ale tiez este mam problem nasli mi nejaky bacil a musim brat lieky,len zatial neviem aky...tak cakam...ale teraz tento tyzden ,co pride idem na gastro.
Viem,aky je clovek bezradny,ked ma traviace problemi a este ked ani lekari nepomahaju...musis skusat sama a nejak vylucovat...alebo zmen lekara...prajem ti vela stastia,aby si si to cim skor vyriesila, tieto problemi...

little15

lejn krv som mala v poriadku, aj vytery!
zapal mi zistili hned po endoskopii ...
zapal zaludka a este niecoho... ja uz neviem co mam robit som z toho chora ked uz lekarka mi dosrala zaludok ja neviem co mam robit.

lejn

little15 mozem sa ta opytat ked ti nasli ten zapal krv si mal v poriadku? ja mam taktiez taketo problemy ale na gastro vysetreniach mi nic nenasli len v krvi ze mam zapal ale nevedia o aky zapal ide ja len tolko.

RNG

Inac vynicit bakterie v zaludku sa da velmi rychlo pouzitim 4x2 lyzice striebornej koloidnej vody. Alebo pitim roztoku GSE, lebo ten sa dostane az do criev a potlaci parazitne bakterie pricom neznici probiotika. Tie znesu vyssiu koncentraciu GSE ako vacsina parazitnych.
Proti kvasnym a plesnovym infekciam je treba drzat aspon tyzden ultranizko sacharidovu dietu(teda ziadne suchare!!!)s niekolko lyzicami kokosoveho oleja a 3x2 kapsule oreganoveho oleja.
Samozrejme vela vlaknin, cize zmes psylium/collostrum aj tu velmi pomoze.