Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

veľká červená modrina

Príspevok v téme: veľká červená modrina
yulka

Včera večer som spadla zadkom na železný roh. Spravila sa mi modrina s priemerom cca 10 cm. Zatiaľ je však stále červená a ešte vôbec nestmavla. Je napuchnutá a horúca a bolí, aj keď sa jej nedotýkam a nesťahujem svaly. Neviem, či je to ešte normálne a čo s tým môžem spraviť.

Problém je, že som práve v Egypte. Síce mám aj poriadnú poistku, ale keby som aj mala ísť k lekárovi, tak sa toho bojím, lebo je tu všade špina a pod.

Tak prosím poradte, čo si na to môžem dať? Je to normálne, že je to ešte stále červené a zatiaľ to nestmavlo?

yulka

Hmm, tak neviem, už je to 5 dní a modrina sa ešte stále mierne zväčšuje. (viem to isto podľa znamienka, ktoré mi to už presiahlo)

yulka

Tak som bola práve u lekára, lebo som sa organizátorov pýtala na lekáreň a v tomto mestečku je iba lekár a nie lekáreň. Tak mi strekli nejaké analgetikum na to a dali nejakú masť na to. A išli si oči vyočiť z toho, ako to vyzerá ;)

RNG

su aj silnejsie enzymaticke prostriedky na odstranenie krvnych zrazenin, ako heparoid(enzymaticky vytazok z criev prasata). Z rastlinnych je ucinny bromelain a papain(z ananasu a papaje) ale najma velmi silne, ovela silnejsie a dlhsie ucinkujuce ako heparin enzymi nattokinaza a serrapeptaza.Vsetky tieto menovane prirodne su volnopredajne potravinove doplnky.

yulka

Viem, že modrina prechádza rôznymi farbami. Ale podľa toho, čo viem, tak červená býva ešte keď krv vyteká a o niekoľko hodín sa má zraziť a pritom stmavne. Teraz je už 20 hodín po, AFAIK malo to už byť tmavšie.

agina

to ti prejde odtienmi vsetkych farieb, nemusis sa bat.Najlepsi je na to Heparoid, urcite ho dostat aj v lekarni v Egypte.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.