Bruško - ako na neho?

Príspevok v téme: Bruško - ako na neho?
businka

Ahojte. Viem, ze tem o chudnuti a o dietach je tu uz vela, no predsa.

Zacala som chodit do fitka a zaujima ma, ako spravne cvicit, aby som zmensila objem, nemam zatial zaujem o naberanie svalov. Najviac cvicim na steperi. Poradte mi prosim, ako sa co najucinnejsie zbavit brucha, nemusi to byt rychlo, ale mam pocit, ze velmi tazko sa ho zbavuje :( Aky system si mam vo fitku vytvorit, aby som zmensila objem na bruchu, ale aj na ostatnych partiach? Este podotykam, ze som buclatejsia, no schudla som uz vdaka strave 11kg. Velmi pekne dakujem.

myska

nee brusaky nerob, tym neschudnes.len si mozes pokazit chrbticu.ono ked niekto povie, ze urobi 200brusakov, tak ich urcite nerobi spravne.lebo pri spravnych tahoch bezny clovek uz po 20 nevladze.teraz nehovorim o sportovcoch.ak chces, prezri si stranku sportujeme.sk je tam vela tem a diskusne fora, kde mozes najst dobre rady.ja tam rada chodim.

businka

Ako ono to z toho brucha islo, ale ako vravis, ide to najtazsie.. Preto ma zaujimalo, ci nie su nejake extra tipy :)

businka

No chcela by som este 20 :)) ide to dobre, a nikam sa neponahlam, len mam pocit, ze prave z toho brucha to ide menej :(

businka

Ano ja viem co to je, aj ako sa na tom cvici. Ale preco to viacej steri klby? Ved ani pri stepperi nedopadaju nohy na zem, ale su pevne. Ten elipticky rotoped mi nejako nesadol, citim sa na tom neisto.

myska

lebo ak ti mozem poradit skus ten elipticky rotoped, hod si do google ako to vyzera.asi nejak ako orbitrek podlamna to ucinnejsie a menej sa s tym zatazuju klby a urcite to budu mat aj v tom fitku, kam chodievas

businka

Myslim taky co byva vo fitkach..Hej, asi mame na mysli ten isty.. Da sa tam nastavovat profil a tak. A je to dost makacka :)