Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zehlicka na vlasy a kucery

DiDi23

musite mat len spravnu žehličku...pohrať sa trošku s vlasmi a je to...chce to len prax :)...je to ovela lepšie ako natačanie s kulmou :)

jancecka

hej ide to, len nie každá žehlička je na to určená, v predajni ti poradia, aj ja takú mám ale treba na to aj trošku šikovnosti :D čo ja nemám :D ale segra si to vie spraviť perfektne :D

mellinda

Da sa to, ale chce to vela treningu. Ked som to skusala prvy raz, tak sa mi na vlasoch porobili take nepekne skoky, ako som prevracala tu zehlicku. Ale verim, ze ked to clovek uz dostane "do ruky", tak to ide dobre.

xixix

no ja ako na to sa ja nevoiadrujem niektore sa robia ze su njlepsie ze to vedia a ked pride na lam,anie chleba tak nic nevedia

zanqa

no ja mam specialnu zehlicku na vlasy ktora robi kucery a su skvele no trvalo mi velmi velmi dlho kym som sa to naucila ale terz si mozem vybrat ci si vlasy vyzehlim alebo natocim

expertka

Jasne ze sa daju robit zehlickou kucery. tiez som bola z toho najprv prekvapena, ale da sa to. staci ak si najdes videa na www.youtube.com a ukazu ti presny postup. Oni si dali pramen vlasov do zehlicky, potom ju stocili do opacneho smeru a uz len tahali dole a vysla krasna kucera. ja osobne som neskusala, myslim, ze to dost zatazuje vlasy. tak good luck.

silvikl

no tak to je dake cudne...vsak zehlicka je na vyzehlenie..ja mam zehlicku ale zeby sa s tym kucery dali urobitm, blbost.vsa k na to kulma

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zehlicka na vlasy a kucery - Fórum - ZDRAVIE.sk