Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ryšavé vlasy

treskples

Ahojte. Aj ja som rysavka. Poviem vam, je to rozne. Zalezi aj od inych veci, nielen od vlasov, ako to komu sekne a tak, ale aj tak by som radsej bola bezny typ, citim sa lepsie, ked sa nicim nelisim a skor zapadnem medzi ludi. Papa

lana334

je to pravda...rysave vlasky su niecim ine , vynimocne...len treba pekne zdoraznit ut ich farbu start sa o ne nech su krasne leskel a efekt je uzasny...ja som hnedovlaska takze nevyjadrujem tu teraz subjektivny nazor....vera wisterova je zrzka a aka krasna...tie vlasy ju uplne robia vyraznou...

mrkvička

ahojte..ked som bola mala,mala som uplne biele vlnite vlasy-vyzerala som ako anjelik :) ale potom nejako zacali tmavnut,a ked som mala asi 12 rokov,boli uz uplne cervene..dospeli mi vzdy hovorili,ake mam krasne vlasy,kucerave,huste--ze nikto take nema...lenze ja som ich nejako nevedela ocenit..trvalo mi dost dlho,kym som sa zmierila s tym,ze som NAOZAJ rysava a este dlhsie kym som pochopila,ze sa mi to vlastne paci. teraz mam 18 rokov,a som na svoje vlasy pysna a nevymenila by som ich za nic na svete :)

feach11

Mam 14 rokov a som tiez rysava ked som chodila na zakladnu do toho piateho rocnika som sa tiez hanbila za svoje vlasy.. o par rokov neskor mi ich kazdy obdivoval... odvtedy som sa s tym zacala vyrovanavat a pacia sa mi take ake su aj ked pehy ktore mam doslova nenavidim... viem ze sa ich nikdy uplne nezbavim takze aj s tym sa musim nejako vyrovnat ... ja si myslim ked je clovek rysavy je to fajn...pretoze je iny a vyrazny.. napriklad mna za rysave vlasy nikdy nevysmievali :-)

Lišiak

majama: Ja som to len kdesi čítal,zdalo sa mi to zaujímavé,že vraj preto by mali byť redšie,aby ku keltským lebkám preniklo aspoň trochu slniečka :)
Ale ak je ako vravíš,tak to pravidlo nebude.

Kicina

Ahojte,
ja som ryšavka už od narodenia,mám silno vlnité,husté ryšavé vlasy,pieh tak veľa až nemám a oči mám bohužiaľ hnedé (nie modré alebo zelené ako väčšina ryšavých ľudí) keď som bola na základnej deti sa mi zvykli vysmievať (ešte k tomu som bola hrozne chudá a vysoká), kričali na mňa že som "hrdzavá" alebo ma volali hrdza a vždy som si chcela vlasy prefarbiť,rodičia mi však v tom vždy zabránili,za čo som im teraz veľmi vďačná lebo po tom ako som prišla na strednú spolužiačky mi vlasy väčšinou chválili a teraz by som si ich pre nič za nič nefarbila,cítim sa super a iná pretože náš ryšavých nieje veľa a ľudia si ma ľahšie zapamätajú . Celkovo mi príde teraz ryšavá farba veľmi pekná a "iná" a páči sa mi to aj na mužoch. Takže taká malá správa odo mňa: Ryšavá je pekná a za žiadnu cenu si ryšavé vlasy neprefarbujte len preto že ľudia sa vysmievajú a sami nevedia prečo...AJ ja by som mohla za niekym prísť a ukazovať si na neho prstom : "hahaha blonďavé vlasy!!"

lorin

Ja som ryšavá od narodenia a vlasy mám husté a tvrdé ako pipi dlhá pančucha. A tiež sa mi v škole vysmievali /"medenka" bolo najslušnejšie slovo/. Tiež si vlasy prefarbujem ale len také pramienky odtienmi červenej. Myslím , že to vyzerá dobre s mojími červenými vlasmi.

majama

lisiak...praveze to bude asi naopak,ze rysavy maju huste a pevne vlasy...teda aspon ja mam aspon za dvoch...svagor je tiez rysavec a on ich ma huste a tvrde ako stetiny

lotya

pôvodne som bruneta a už roky rokúce si farbím vlasy na všetky možné aj nemožné odtiene ryšavej. Až teraz mi hrablo a prefarbila som ich na tmavo. Čo dodať, revala som ako malé decko a všetci sa ma pýtajú kde mám svoje krásne ryšule. A viete čo? Znova ich prefarbím, pretože ryšavá je krááááááááááááásna!

jajka001_

mne sa rysavi chalani pacia, zdaju sa mi byt velmi zaujimavi. raz ci dvakrat som do takeho bola aj buchnutá :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ryšavé vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk