rozchod? poradite mi?:(

Príspevok v téme: rozchod? poradite mi?:(
pepis

vcera sme sa s frajerkou rozpravali, ze sme vela spolu, proste ze casto (sme pri tom plakali), ale rozpravali sme sa, ze nechceme rozchod, lebo sa strasne milujeme, ale ze proste sa budeme menej stretavat...musim uznat, ze napatie medzi nami zmizlo, ale dnes sa citim tak cudne, neviem, ako keby to bol prvy krok k rozchodu...ale viem,ze medzi nami je laska a ona je ta jedina, s ktorou chcem stravit cely moj zivot...nechcem poradit, ze co mam robit, to sa rozhodne moje srdiecko, ale vase nazory na to..

eviak

pepis nechaj tomu volny priebeh, mozno si od seba potrebujete len oddychnut. kazdopadne nema cenu to silit. ja som si s priatelom tiez liezla po roku a pol na nervy. skoro kazdy den sme boli spolu tak sa niet comu divit. rozisli sme sa a teraz spolu vychadzame podstatne lepsie

Jarka77

pepis ja si myslim ze ked sa mate radi mali by ste byt spolu ako len mozte. Samozrejme treba chodit aj s inymi kamosmi sem tam von ale byt casto spolu. Mne raz byvaly vycital ze sme sa rozisli ze som chcela byt casto s nim. A dnes viem ze to nebola laska. Ak niekoho lubis neda sa stanovit hranice ze co je casto a co nie proste ako to citis. Ako dlho spolu chodite? Vies niekedy po case pride taky stav a ze si pripadate ze ste spolu dost casto je to v kazdom vztahu podla mna. Ja so svoji snubencom byvam uz treti rok jasne ze prislo obdobie ako ponorkova choroba ale teraz sme prisli na to ze nie je nic na tom ked on zbehne s kamosmi von ja s kamoskami lebo spolu zijeme a ja ho milujem len niekedy kazdy potrebujeme svoj priestor.

kikulka

tak tu je môj príbeh....pred 2 rokmi sme boli s priateľom na tom rovnako ako vy.Tiež sa nám zdalo,že sme priveľmi spolu,ta sme to riešili tak ako vy,vydržalo to tak asi mesiac,že sme sa videli raz do týždňa(predtým sme boli spolu každý deň) a potom prišiel rozchod...za tie 2 mesiace,čo sm eneboli spolu,sme narobili obaja toľko blbostí,že by ich stačilo na celý život...raz sme sa náhodou stretli a poznáš to,znova ten pocit,že si pri niekom pri kom máš byť,že vedla neho je tvoje miesto a že len s ním môžeš byť šťastný...Dnes som rada,že sme si vtedy dali ešte šancu.sme spolu tak často ako sa len dá a je to fajn...