depilacia..

bambussa

no ak tej chemii, ak tym myslis depilacne kremy tak to urcite ani neksusaj!! ja som v puberte bola hlupa a naletela som na reklamu a asi 3 krat som si to aplikovala a v tych partiachmi zacalo ohclpanie rast hustejie a tmavsie.. a potom mi to potvrdila aj sestra kozmeticka, ku ktorej pravidelne chodili zakaznicky s hustym a rozsiahlym ochlepnim ktore tvrdili ze im to zacalo takto rast po opakovanej aplikacii epilacnych kremov

bambussa

depilaciu som si robila od puberty, vintimnych partiach, zo zaciatku to boli, ale neni to nic take hrozne, da sa na to zvyknut, a pokial tam niesi nejak vela zarastena tak sa to vydrzat a po niekolkych opakovaniach uz to nebudes citit. ak sa chces depilovat tak odporucam voskom, pretoze epilator - aspon ten co mame my - nie je prislis ucinny , pretoze tie jeho pinzetky su prilis ostre a niektore chlpy iba odcvikol namiesto vytrhol tak to bolo ako jholenie a navyse depilaciou voskom sa odstani aj najvrchnejsia cast koze a potom je mensie riziko zarastania chlpkov pod kozu, s cim som mala problemy stale az som sa napokon rozhodla dat sa odchlpit natrvalo, svetlom IPL, novsia verzia trvaleho odstranenia ochlpenia, bola som na tom 6 krat a stale mi tam dost chlpov ostalo, pricom to bolo dost drahe, za jendo sedenie cez 1000 korun, takze uz neverim ani tomu. takze ked chces depilaciu neboj sa toho nie je to nic prijemne ale ani nic hrozne a urcize chod ku kozmeticke a sleduj ako to robi a mozno si to potom budes rbit sama doma

gevenducha

Mna by zaujimalo aky je najvhodnejsi sposob depilacie. Holenie sa mi zda byt dost nebezpecne a ani nie je velmi trvacne, chemie sa tiez obavam na intimnych partiach. Uz fakt neviem :-(

suziii

nahodou moc nenapuchlo,nescervenalo alebo neurobili sa vyrazky..poardte ak mate s tym skusenosti,uvitam hocaku dobru radu..
a pardon akosi som si nevsimla ze mi to nedopisala vsetko co som chcela