Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo si o tom myslíte? Som sprostá?

jarmillla

Mam podobnu skusenost. Neodporucam na neveru sa sice neprislo ale uplne sme sa v manzelstve odsudzili.S toho kamarata ,,nakoniec vyliezol debil a ja som zostala sama.Velmi dlho som si musela hladat vztah,,a obaja sa na mna vykaslali..Riskujes..NEODPORUCAM ,,

dadada

man, ja len k tvojmu rozčúlenému príspevku: podľa toho, čo píšeš, mal si viacero vzťahov, trval aspoň niektorý viac ako 5 rokov? Keď budeš mať za sebou min. 15 rokov manželstva, prípadne aj kritický chlapský vek medzi 50-60 a tvoje svedomie i myšlienky budeš mať aj potom čisté ako bábatko, tak máš plné právo súdiť aj odsúdiť.

beka

jemine su to obycajne sproste pocity a emocie.. vobec neviete co je to laska.. co znamena skutocne milovat a obetovat sa pre druheho... nemas sa pravidelne a casto stykat s kamosom, je jasne ze to v tebe nieco zanechava.. pocity, myslienky... a nie len v tebe ale v kazdom v muzovi alebo v zene... netvrdim ze partneri maju sediet len doma zavreti abo chodit vsade len spolu.. to nie.. kludne nech chodi kazdy aj na kavu s opacnym pohlavim.. ale normalne, striedmo..

len tak

prečo sme my ľudia takí? keď sa zaľúbia do seba dvaja ľudia, sľúbia si že to bude navždy. Ale časom to okúzlenie pominie.´Či už o rok alebo o desať. Čo potom? Buď sa obetujú svojmu sľubu a ostanú spolu aj keď im to už neklape, alebo to jeden z nich nevydrží a nájde si nového partnera. Ten druhý je potom samozrejme opustený a trpí. Prečo nedokážeme prijať fakt, že city sa menia a ľudia sa rozchádzajú, bez vzájomného ubližovania si a osočovaniu? Obaja partneri by mali mať rovnaký priestor na rozvoj a slobodu, a byť pripravení na chvíľu keď vášeň pominie. Potom si dať priateľské ahoj a žiť ďalej. Nedá sa to?

anka

No prečitala som si vaše príspevky. Svojho manžela nechcem v žiadnom prípade podviesť, lebo ho milujem.
Olala, pekne si písala. Zamýšľam sa nad tým, či som až taká zlá že sa mi páči iný chlap, ale najhoršie je, 6e som mu asi aj ja sympatická. Keby to bolo len z mojej strany, tak to nechám tak a viem že u neho nemám šancu, ale on mi naznačuje svoju náklonnosť, a to ma maximálne mätie a som z neho šalená. Man súhlasím aj s tvojim názorom, ľudia by sa nemali podvádzať, je to škaredé. Ale ja som sa nechcela zaľúbiť, proste to prišlo samo, a vôbec, neviem či to je vôbec zaľúbenie, alebo len sprostá chémia.

man

viem ze tu nemam sancu proti presile, bohuzial ja ked riesim vztah so zenou, tak sa venujem iba jej a ziadnej inej, hovorite ze vas staviam do 1 radu, nuz a vy robite teraz to iste s chlapmi, ale tiez to nie je tak u kazdeho jedneho, ja som bol vzdy verny, ale dopada to tak ze som nakoniec ten blbecek vo vztahu ja, ale uz som si zvykol a od partnerky ani neocakavam nejaky hlbsi cit v zmysle vernosti pretoze to nema zmysel

eba

Zas všetky sa nemusia postaviť proti chlapom. Som žena ešte k tomu vydatá a tiež si rada vyjdem bez manžela a tiež si rada obzriem dobrých chlapov. Zas také niečo ako sa stalo anke, sa môže stať hocikomu, či chlapovi alebo žene. Anka, mala by si rozmyslieť, čo je pre teba prednejšie - tvoje manželstvo alebo možno nie dlho trvajúca láska k ešte k tomu ženatému chlapovi. Mala by si si prehlbovať vzťah s manželom a určite by si potom na kamaráta nemyslela. Určite to zdravé nie je, keď niekto je v manželskom zväzku a srdce patrí niekomu inému. Možno by bolo vhodné sa o tom porozprávať priamo so svojim manželom. Možno aj tvôj vlastný manžel by ti vedel dať to, čo sa ti na tvojom kamarátovi páči. A ak nie, rozvod môžeš očakávať teraz alebo nekôr... SOM PROTI PODVADZANIU!!! A hlavne počas manželstva.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.