Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim, pozrite sa a poradte

Príspevok v téme: prosim, pozrite sa a poradte
deniskadd

prosim vas.. nejaki odbornici alebo aj neodbornici, mohli by ste sa pozriet na tento vyrobok a povedat mi, ze ci sa oplati alebo neoplati?? ak by s nim mal niekto aj nejaku osobnu skusenost, tak to by som sa tiez velmi potesila.. alebo aspon podla zlozenia nejako zistit, ci pomoze, ci by mal ucinky, ci je to velka chemia alebo tak.. rozmyslam, ze to zacnem brat, len by som potrebovala od niekooho kto sa v tom aspon troska vyzna, ci urobim spravne.. dakujem vam vsetkym za pomoc
tu je ten vyrobok www.herbsmd.com

dena08

Ahoj Deniska!Ja som menstricare brala, idem ho kupovat aj dcere, lebo mne sa cyklus upravil.stratilo sa spinenie pred menzesom.Neviem teda aky mas problem Ty. Je to urcite lepsie ako hormonalna antikoncepcia. U nas v DM drogerii je ho dostat nejako cez 300 Sk a v lekarnach je cez 400,-Len teraz ho nejako nie je dostat, neviem ho zohnat

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.