Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Statnice

Príspevok v téme: Statnice
dufka

ahojte,asi divne,ze sa tu obraciam na vas..zajtra mam statnice a neviem, ci ist,alebo nie. Neviem viac ako polovicu otazok, a myslim,si ze nie je sanca to proste urobit,vsetci vravia chod, vyskusaj,ale realne to bude iba tak trapas.Bol kratky cas na ucenie,len v koncom juna sme dostali okruhy,a este externista,no hruza :(((

laurika17

ahojte!
moze mi niekto poradit?v maji som mala statnice,ale jednu cast som neurobila, v auguste som ju bola opakovat,ale ani tak mi to nedali...teraz neviem, co mam robit:-(neviete,ci neexistuje moznost poziadat o specialny termin statnic a necakat az do januara?

dd

chod..je to 50 na 50..bud prejdes, alebo nie..nic horsie nie je..ak by si nepresla, nebudes ani prva ani posledna..a skusis, ake to je..ale ako ja zvyknemo hovorit, ktovie, mozno motyka vystreli a sadnu ti otazky :)..ja som mala statnice koncom maja, pri dcerke sa mi moc ucit nedalo, ale pozbierala som vsetku odvahu a sla som..uplne mi sadli otazky a nakoniec som to v pohodicke urobila..takze len do toho!drzim palce!

mirus1311

ano ano chod, ja som tiez mala statnice pred dvoma mesiacmi, jednu z otazok som si dokonca vytiahla taku, ktoru som si ani nepozrela. Ale ked tam uz zacnes nieco hovorit, oni ta nejako doplnia, usmernia, a pojde to. Ja som spravila nakoniec na C:):):):):) Takze len sa nic neboj, hlavicku hore a DO TOHO!!! Drzim prsty:)

Alternativa

Len klud a na statnice chod, ved nic horsie ako ze neuspejes, sa stat nemoze. A to aj vtedy, ak na statnice nepojdes, vysledok moze byt rovnaky. Ale moze byt aj dobry, ak pojdes. Zober to ako "prieskum terenu", otukas si atmosferu, otazky. A vies, ze niekedy tie otazky aj "sadnu" a statnice sa urobia? A ver mi, ze aj pedagogovia su ludia, tiez maju zaujem, aby studenti rozhodujuce skusky absolvovali. Moja rada teda znie : chod, bud pokojna a snaz sa nieco ku kazdej otazke k veci vydolovat. Nezostan ticho, pedagogovia radi doplnaju a pomozu v odpovedi usmernit. Drzim palce :o)

meduska

Ahoj-chapem ta-od nas si baby chvalia-vraj aj tie-co vedeli 3 otazky presli-kde studujes?
ja mam ist v pondelok a po mojom zachvate a zosypani sa som si to odlozila na januar...jednoducho nejdem-nik ma nenahana-nic ma netlaci-ale moja rada je-chod a vyskusaj

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Statnice - Fórum - ZDRAVIE.sk