Bolest pri sexe...

Príspevok v téme: Bolest pri sexe...
amaterik

zdravim chcem sa spytat zien ake mate skusenosti s prvymi sexualnymi stykmi po kolkom sexualnom styku vas sex prestal boliet? ja mam ten problem ze sme to skusali 3 krat a vzdy je ten sex pre moju polovicku bolestivy :( bude to polohami alebo cim? robime to vzdy na pejsanka:) ona sa zohne a ja zozadu , moze to byt tym? preto ju to boli? a moze to byt tym ze blana este neni pretrhnuta? alebo ako to je? prosim poradteeeeeeee

liluš

lubrigačný netreba, vlhká som dosť, len proste jak keby niečo bolo vnútri a škrelo sa o to. Ale nič tam vraj nieje. Ja už fakt neviem. :( Musím ísť tej lekárke nejakej inej.

ritta221

TAK JA SOM BOAL RPEDNEDAWNOM ESTE TIEZ PANNA...ALE JE TO O UWOLNENI...A TAK SKUSTE POUZIT LUBRIKANT...TROSKA TRENINGU ,,,ROZšUKáTE SA :D A BUDE TO FIT :D

liluš

Ano Iveta, je jemny, aj predohra je ,a tak myslim ze ho ma akurat. Chystam sa teraz gynekologicke,nejakej novej,tak som zvedava. Neviem ci mam ist gynekologovi chlapovi alebo k zene. Ake mate skusenosti? Mne je to v podtate jedno, len potrebujem pomoct.

bbth

ahojte,
tieto iste problemy som mala aj ja.s predoslym partnerom sme to robievali aj bez predohry a pocas toho a aj potom ma to neskutocne stipalo.naprv som nechapala ze preco,ze asi ju mam malu a tak,je pravda ze ked to dlhsie nerobime tak potom ked sa to stane,mam pocit akoby sa mi za ten cas trochu naspat scvrkla ale,prisla som na to ze jediny dovod preco sa to stavalo je to ze ona nebola pripravena..to znamena ze dlha pomala super predohra so vsetkym,musim zvlhnut aspon minimalne a potom ma to neboli a ked sa jej nechce tak lubrikacny,a odvtedy to neboli ani nestipe.niekedy ked sa pokusime o rychlovku.

amaterik:
si si isty ze ked to robite je dostatocne vlhka???nie iba tak,ale poriadne ze iba vklznes.mne sa par krat stalo ze som citila ze som vlhka ale nebolo to nic moc ale ja som si myslela ze v pohode a potom ma to neuveritelne bolelo..a navyse aj mna boli ked to do mna tlaci uplne na doraz..
skuste to nie odzadu nie rychlovka nie na lavicke:)) ale pekne pomaly..ako tu uz bolo spomenute.pap

eny

Ajka22, mavam taky isty problem ako ty, na zaciatku ma ide roztrhnut a potom uz je miesta dost:) No a po všetkom ma to tam štipe tak, že niekedy nemožem ani zaspat, ani sediet a tak... Pomaha mi dlhsia predohra a lubrigačný gél:)Tiež je to niekedy lepšie, občas dokonca zvládam aj rýchlovku:)

iveta

liluš, je mi to ľúto, že prežívaš bolesť.
to máš potom určite strach z každého milovania. ale ak ti lekár povedal, že si zdravotne v poriadku, tak mi ti tu asi neporadíme. Viem, že partnera nechceš stratiť, ale chlapi bez sexu nevydržia. A nemôže byť chyba v ňom? Nemá ho veľkého, máte predohru, je jemný?

liluš

Ahojte,mam 18 rokov a mam taky problem, ze uz skoro ROK ma pri sexe tak cudne boli vo vagine, akoby tam bolo malo miesta, dokonca naposledy to tak strasne palilo, ze to skoncilo zase len slzami a sklamanim. Bola som s tym pred casom u gynek. a robila mi aj kultivaciu,ale vraj tam nic nemam, ze je vsetko ok. Nechcem koli tomu stratit partnera,sme spolu skoro rok a este sme sa ani raz nemilovali bez bolesti. Niekedy je to docela znesitelne,inokedy akoby ma rezali. Neviem si uz dat rady :(((

lilinka

Na zaciatok rozhodne misionara. Niekto tu uz pisal, ze dokonca aj pre skusenych niekedy sex odzadu nemusi byt to prave. a to je pravda.

ajka22

Ahojte, sex praktizujem uz 4 roky sporadicky a to prave preto, lebo ma to dost boli, obcas menej, obcas viac, zalezi aj na polohe..o svojom probleme som hovorila so svojim gynekologom (dokonca aj s dvoma)a nic zvlastne sa im na mne nezdalo, vraj mam viac "trenovat", ale od casu mojho panenstva sa to malinko zlepsuje, obcas aj zhorsuje..mam pocit, akoby vchod do mojej vaginy bol nedostatocne pruzny, kdezto jej vnutro je uplne normalne a priestranne. Poznate niekoho s podobnym problemom? ja nie, bohuzial

ajka22

Ahojte, sex praktizujem uz 4 roky sporadicky a to prave preto, lebo ma to dost boli, obcas menej, obcas viac, zalezi aj na polohe..o svojom probleme som hovorila so svojim gynekologom (dokonca aj s dvoma)a nic zvlastne sa im na mne nezdalo, vraj mam viac "trenovat", ale od casu mojho panenstva sa to malinko zlepsuje, obcas aj zhorsuje..mam pocit, akoby vchod do mojej vaginy bol nedostatocne pruzny, kdezto jej vnutro je uplne normalne a priestranne. Poznate niekoho s podobnym problemom? ja nie, bohuzial