Chudnutie - pomaly ale isto

Príspevok v téme: Chudnutie - pomaly ale isto
stihla

Pred par dnami som tu nasla odkaz na jedlo, ktore lieci zapchu. Kedze nemozem tu temu najst, zalozila som tuto novu. Ja som toto jedlo prvykrat uvarila cca pred rokom - vysielali ho v tv. Odvtedy ho konzumujem kazdy den a za ten rok som schudla takmer 25 kg. Aj som sa bala, ze ked to bude takto pokracovat, tak sa stratim, ale pri vahe 58 kg som chudnut prestala. Tuto vahu si drzim uz cely mesiac, stale je rovnaka. Som velmi stastna, mam bezproblemove vyprazdnovanie a navyse som sa zbavila prebytocnych kilogramov. Dufam, ze mi to vydrzi. Nebolo to sice chudnutie za 10 dni 10 kg ako tu niekto pise, ale zda sa, ze je trvale, a to ma pre mna vacsiu hodnotu.

Lolitka

Ahoj. Chystam sa KONECNE si toto rizoto pripravit, len na stranke alterny medica pri tom recepte som trosku zavahala - ako opisuju co ide do "srotu", tak je tam ze "vrecko otrub" - prosim vas, ti, co ste si to uz pripravovali, tak ake otruby ste dali? ovsene, psenicne?? ine?? neviem ake su.. alebo je to jedno ake dam?? velka vdaka.

Ninka03

ale ved tam nemusite pisat, ten recept je na stranke alternamedica a mozete si ho zadarmo stiahnut. ale neviem ci vam to bude chutit, ja som to vydrzala jest len tyzden. nemam rada ryzu natural. to uz ovela lepsie su tie ich kvapky na chudnutie. pri nich sa nemusi drzat ziadna dieta.

Elllen

beriem späť - čistiace rizito - to je ten recept na chudnutie, nevšimla som si, že pokec pod receptom bol vlastne v sprievodnom liste a návod na rizoto bolo v prílohe - sorry

Elllen

pre 66666

\"Recept na chudnutie Vám posielame v prílohe.\"

Toto ma v tom recepte zaujalo asi najviac, toto je recept na zápchu a komu ho poslali, tak tam bol recept aj na chudnutie a ten je kde?