Chudnutie - pomaly ale isto

Príspevok v téme: Chudnutie - pomaly ale isto
stihla

Pred par dnami som tu nasla odkaz na jedlo, ktore lieci zapchu. Kedze nemozem tu temu najst, zalozila som tuto novu. Ja som toto jedlo prvykrat uvarila cca pred rokom - vysielali ho v tv. Odvtedy ho konzumujem kazdy den a za ten rok som schudla takmer 25 kg. Aj som sa bala, ze ked to bude takto pokracovat, tak sa stratim, ale pri vahe 58 kg som chudnut prestala. Tuto vahu si drzim uz cely mesiac, stale je rovnaka. Som velmi stastna, mam bezproblemove vyprazdnovanie a navyse som sa zbavila prebytocnych kilogramov. Dufam, ze mi to vydrzi. Nebolo to sice chudnutie za 10 dni 10 kg ako tu niekto pise, ale zda sa, ze je trvale, a to ma pre mna vacsiu hodnotu.

ignac

stihla, je to síce recept na zápchu, ale naozaj to funguje aj na chudnutie. aj moja manželka z toho chudne už rok. tiež si to našla v telke a ako som sa teraz pozeral na tú stránku, ktorú si uviedla, je to od nich. chutí to dobre a ľahko sa to varí. mne ako mužovi sa na tom zdá praktické aj to, že keď si to zvykneš dávať na raňajky, rýchlejšie sa vypravíš do práce, lebo si ráno nemusíš vlastne nič variť, toto máš už pripravené.keď si človek pozrie tie zložky, z ktorých sa to varí, je mu hneď jasné, že to musí byť zároveň aj zdravé. takže takéto chudnutie beriem, vidím aj na mojej žene, že je optimistická a váha ide krásne dole. za celý čas čo to konzumuje nebola ani raz chorá. to je tiež veľké plus.

stihla

je to jedlo, ktore si navaris na cely tyzden, das do mraznicky a kazdy den jednu davku si das na ranajky. udajne ked chces schudnut, tak to treba jest prave na ranajky. je to velmi chutne. vlastne nedrzis ziadnu dietu, iba toto konzumujes. nielen ze si zdrava, upravi sa ti travenie, ale aj schudnes. nemusis pritom drzat ziadnu dietu. takze je to velmi pohodove a jednoduche. napis si na tu ich stranku, oni ti to poslu.

devla

No, ja som tam práve písala. Majú veľmi peknú stránku, dokonca aj hudba tam je. Zaujímavé texty - teda, ak je to všetko pravda.. Dúfam, že mi odpíšu...:-).

dianka.1

nie, urcite sa za to neplati, mozes byt bez obav. napisala si dobre mailovu adresu? a kedy si im to posielala? necakaj, ze dostanes odpoved za hodinu, vydrz take dva dni a potom skus napisat znova. urcite nie si jedina, ktora sa na nich obracia, tak asi treba vyckat.

stihla

precitaj si to este raz, napisala som, ze som v jednej teme o zapche pred par dnami nasla odkaz na tento recept. ja ho mam uz rok, davali ho v televizii.

43

stihla,pises ze si ten recept nasla pred par dnami a to uz si schudla 25KG?CO je to pred par dnami? a neskusis sa naozaj podelit s nami aspon o com tie jedla su?

daxa

nie je to nahodou spoplatnene? ze ked nezaplatis, tak ti nic neposlu? napiste niekto ako to tam bezi, ci staci napisat, ze chcem recept a oni mi ho poslu. kto s tym ma skusenosti? aj ja chcem schudnut!!!