Chudnutie - pomaly ale isto

Príspevok v téme: Chudnutie - pomaly ale isto
stihla

Pred par dnami som tu nasla odkaz na jedlo, ktore lieci zapchu. Kedze nemozem tu temu najst, zalozila som tuto novu. Ja som toto jedlo prvykrat uvarila cca pred rokom - vysielali ho v tv. Odvtedy ho konzumujem kazdy den a za ten rok som schudla takmer 25 kg. Aj som sa bala, ze ked to bude takto pokracovat, tak sa stratim, ale pri vahe 58 kg som chudnut prestala. Tuto vahu si drzim uz cely mesiac, stale je rovnaka. Som velmi stastna, mam bezproblemove vyprazdnovanie a navyse som sa zbavila prebytocnych kilogramov. Dufam, ze mi to vydrzi. Nebolo to sice chudnutie za 10 dni 10 kg ako tu niekto pise, ale zda sa, ze je trvale, a to ma pre mna vacsiu hodnotu.

stihla

praveze neviem na ktorej teme to bolo, nechce sa mi to pisat. je to dost dlhe. ale vari sa to lahko. myslim, ze to posielaju z toho centra. napis si na www.alternamedica.sk. ale musis napisat, ze chces recept na zapchu. to chudnutie je vlastne taky vedlajsi produkt. alebo sa ich rovno spytaj, ci ten recept ucinkuje aj na redukciu vahy. mne to pomohlo a pocula som, ze to baby varia vo velkom a uspesne. ale radsej sa ich spytaj. tam je aj ich mailova adresa na tej ich stranke. drzim ti palce!