Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

durex kruzok

babulka

mila siria. ma ti to stimulovat klitoris, aby ta to viac vzrusovalo. je to taky zvlastny pocit, ked ta to stimuluje zvonku a priatel ta "masiruje" svojim kamaratom zvnutra. trosku to obzvlastni milovanie.

kikakk

tak teda jaaaa som ten kruzok s priatelom skusila.... =) bolo to fajn...ale ako ze by daaake extremne vzrusenie to nie..... a okrem toho je nebezpecny....zacal vrnet v kosi na odpadku...a nahanal po dome priatelovych rodicov...tak tak....neoplati sa to....

sadica:)

monikaka, ved jasne ze na penis:) kde inde by si to chcela dat:) tak som sa rozhodla, ze ten kruzok vyskusame aj my! uz sa neviem dockat ake to bude. diky babulka!!!

monikaka

A kde sa ten kruzok dava? Na penis? To sa pytam vazne, lebo este som o tom nepocula a vyzera to zaujimavo..prosim napiste.

babulka

Mila siria. je to taky latexovy kruzok s motorcekom. ked sa zapne tak vibruje a mas z toho super pocit ty aj tvoja polovicka.

babulka

durex kruzok sa da kupit v kazdom supermarkete, hypermarkete a na benzinkach. najdete ho pri ochrane. predava sa aj s prezervativom ak nepouzivate HAK. je to taka trosku vacsia krabicka nez ta od ochrany. stoji okolo 150-200 Sk podla toho ci to kupujete v obchode alebo na benzinke. dajte vediet ci sa pacilo.vela zabavy :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

durex kruzok - Fórum - ZDRAVIE.sk