Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

štíhle stehná

Príspevok v téme: štíhle stehná
tlste stehno

ahojte...zacala som chudnut.schudla som asi za 2 tyzde 2,2 kg a 4 centimetre z bokov a asi 2 cm zo stehien...ktore su mojim velkym problemom =(zadnu stranu stehien pod zadkom mam strasne velku =( stehno mam 60 cm a chcela by som aspon 54 ako volakedy...ale neviem co mam robit aby som schudla zo stehien a spevnila...prosim napiste mi vase vysledky a poradte mi co je najucinejsie

Peta_a

Ahojte :) jaj mam taky isty problem ako tu rieiste a lezie mi to už paradne na nervy !!! kedze z predu si normlane ale z vnutornej strany je to otraas ja mam pod zadkom 56 cm .. pri vyske 169cm .. cize to vyzera nie celkom pekne na pohlad .. strasne mi to vadi .. ja chodim ale korculovat kedze bicykel ma nebavi a chodim aj behat tancujem zumbu a všetko okolo aj ked uz pomaly vidim mozno ucinok ale ide to strasne pomaly:) takze drzim vam všetkym palce :)

smajliQa

Whee_ee

takze vieme ze ma takmer 170 cm, cize drobna nie je, a kedze ma 50 kil, tak by som skor povedala ze je to vychudnuty typ zeny... toto nemala byt urazka...

jeluska

SmajliQa...Na moju postavu su take akurat...Mam 169 cm, 50 kil...ja osobne som spokojna a myslim, ze zalezi od cloveka, ci je sam so sebou spokojny..:-)

smajliQa

jeluska ja mam 51 a nemyslim si ze som tucna.... no ked mas ty 48 tak ich mas az dost chude, teda urcite nie su akurat..

jeluska

Ja mam cez stehna 48...som s nimi celkom spokojna, take normalne-ani prilis chude, ani prilis tucne..skacem pravidelne cez svihadlo, tak urcite aj vdaka tomu mam..aj ked, dolezita je samozrejme aj genetika

smajliQa

ak nechcete svalnate stehna, rozhodne sa vyhnite bicyklovaniu niekde v prirode, po kopcoch,.,,, na tych tazsich stupnoch.,.. cim vacsmi zatazujete nohy, tym vacsie svaly vas cakaju...

Petra125

ahojte. ja mam tiez problem so stehnami.najma vnutorne stehno. ked si dam plavky, pretrca to a je to hnusne :( co mi pomoze?

ja_ja_ja

Ja ma skusenost s bicyklom takuto...veeelmi rada bicyklujem ..chodim kade tade pol lesoch..hradoch...atd....jednoducho najlespi sport....LENZE...venujem sa mu uz treti rok...a mozem vam povedat...ze moje Stehna su ovela pevnejsie....aj vidno ze mam sval ked mam na sebe nieco obtiahnute....ale nezmensili sa teda vobec..praveze su hrube...co ma tak trochu aj hneva....lebo mam na svoju vysku pomerne kratke nohy...cize ked to spojim..kratke a hrube...no na dievca nie velmi vhodne na pohlad :/.....

54516

Ked chcete mat štíhle stehná tak chudnite.Ale nie taká diéta kde budete iba na mlieku,ale tak,že budete jesť vela zeleniny a ovocie ktoré spaluje vela kalorii.A vela pite.Ked nechcete mat svalnaté nohy.Myslím si že ked budete pravidelne cvičit a pritom chudnut tak nebudete mat svalnaté nohy.Iba sa vám spevnia.A na tom nič zlé neni.Vela chudých žien,dievčat čo maju tenké nohy maju strašnu celulitídu.Lebo su chude od genetiky.A jedia čo chcu.A ani to neni velmi pekné.Preto ked chcete rýchlo schutnut zo stiehien radím vám chudnite a pritom cvičte.Najviac pomáha beh a korčulovanie. :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

štíhle stehná - Fórum - ZDRAVIE.sk