Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

štíhle stehná

Príspevok v téme: štíhle stehná
tlste stehno

ahojte...zacala som chudnut.schudla som asi za 2 tyzde 2,2 kg a 4 centimetre z bokov a asi 2 cm zo stehien...ktore su mojim velkym problemom =(zadnu stranu stehien pod zadkom mam strasne velku =( stehno mam 60 cm a chcela by som aspon 54 ako volakedy...ale neviem co mam robit aby som schudla zo stehien a spevnila...prosim napiste mi vase vysledky a poradte mi co je najucinejsie

xdanielax

ok bicyklovat na tazsom stupni je rozdiel nez bicyklovat vseobecne - tazsi stupen som nespominala. Samozrejme ze pri chudnuti treba robit vsetko dlhsie s mensou zatazou, resp. viac opakovani s mensou zatazou..Podla mna je uplne ok ked niekto ide cvicit do posilky a potom si da za tym 20min kardio.. nie kazdeho bavi behat a da sa pekne schudnut aj tak.

na druhej strane ja si rada zabeham a sa mi zda, ze prave po tom sa mi zvacsili svaly na nohach:D Ne nejako extremne ale su vacsie, ale mne to nevadi :) nohy su celkovo lepsie tvarovane.
kazdopadne svaly su dolezite lebo bez nich tuk nespalis, cize by som to uzavrela tak, ze najvhodnejsie na chudnutie je kardio + posilka a obidve su rovnako dolezite. /+strava/

A Smajli, myslim ze mozes byt spoko ;-)

bulbasaurko

hovorím o tom že len cvičením si teda nohu "nezmenší", tak ako si myslí. najprv nech začne behať dajme tomu a potom nech si ju formuje a vyrisuje cvikmi ale len cvikmi sa nezmenší.
a neviem prečo by som mala koho čo strašiť neprehaňaj, ak budeš bicyklovať na ťažšom stupni, ver tomu že ti stehno porastie, sama som toho dôkazom a nemám naštudované len poučky zo ženských magazínov

Denylove

bulbasaurko ty kde si to cital co to tu davas?? Posilnovanim si spevnis svaly, tu zalezi na poctu opakovani a hmotnosti. Pri aerobnich aktovitah sa spaluje tuk, ale to neznamena ze netreba aktivne posilnovat! Velky vyznam tu ma strava. Na stehna skus pristroj rollen vo fitkach, nasledne na to nanes telovy krem.

smajliQa

no ja mam cez to najsirsie miesto 51,5 tak mozem povedat o takomto cisle ze je mam stihle stehna? lebo mensie uz asi nebudu, totiz ja mam vysportovane nohy, mam tam sval.... klop klop klop!!!

xdanielax

bulbasaurko .. podla mna prehanas a odstrasujes neznalych od cvicenia.

Smajli, stehno by sa malo merat v najsirsom bode, tak ako vsetky casti tela :-)
Ja som si niekedy merala aj hore aj dole...dolezite je si ale zapamatat to miesto :DD

bulbasaurko

cvikami sa vám žiadna časť tela nezmenší. cviky sú len na vyformovanie postavy, prípadne straty celulitídy alebo mäkkosti ale nie na chudnutie. lokálne chudnutie neexistuje. každý je formovaný inak, jeden má velké stehná a malú riť,alebo zase velké brucho a malé stehná. ak chce niekto niečo "zmenšiť", treba aeróbne cviky a nie posilňovanie. cviky sú popri napr. takom behu / plávaní / bicyklovaní len na vyformovanie aby vám tam neostala len ovisnutá koža. takže pozor aj na bicyklovanie, z toho nohy rastú - svalstvom, no nezmenšuje sa obvod, iba pomer tuku vs. svalstva

Bianna

Prosím vís,ja by sm chceka len stých stehien schudnut a nie nabrat na svaloch,pretože potom sú ešte tučnejšie nie?!Aj na to sú tie drepy či ?Pretože stravu meniť nechcem,lebo inde som chudá (nemám to geneticky dané tie stehná,takže s ato musí nejako dať)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

štíhle stehná - Fórum - ZDRAVIE.sk