Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mozno pomoc pri suchej seborrhoea...

Príspevok v téme: mozno pomoc pri suchej seborrhoea...
mokka

ahojte... asi 6-7 rokov ma trapili hnusne lupiny.. casom boli takmer ako chrasty... chodila som ku koznej a stale mi davala na hlavu vseljake maste... nachvilu zabrali a potom sa ochorenie vratilo znova.. zrejme to poznate... zmenila som koznu... zacala mi pichat panthenolove injekcie a predpisala mi olivovy olej este s niecim, neviem cim, ale zabralo..... take hnusne lupiny som uz nemala ale po istej dobe sa mi objavili supiny biele a vsade na pokozke hlavy... az nedavno sa mi ich podarilo zastavit a nevratili sa uz niekolko mesiacov... kozna mi opat predpisala daku mast, vdaka ktorej mi to vsetko zmizlo...ale zarucene by sa ako vzdy vratilo... ale ja som sa rozhodla hydratovat si pokozku hlavy... kupila som si gel aloe vera s panthenolom a masirovala som si ho do pokozky hlavy kazdy vecer.....je to velmi hydratacne a nemasti vlasy.... zmenila som aj sampon a kondicioner.. kupila som si oba panthenolove... a aj kapsule panthenol... a problem je prec a nevracia sa... tak skuste a dajte vediet ci pomohlo.. vela uspechov :)

RNG

Vo Svajciarsku vyskusali viaceri krem a tinkturu vyrobenu z vitaminu B-12 a avokadoveho oleja s velkym uspechom na psoriazu. Je to ruzovy krem a nedostal sa na trh, hoci ho ponukli az 12 farmaceutickym spolocnostiam.
Zrejme sa da aj podomacky namiesat z tekuteho vitaminu B-12(sublingual drops) a co sa jedna len o avokadovy olej ako ucinnu zlozku, to neviem, ale avokadovy olej ma plno nezmydelnatelnych zloziek(unsaponifiables).
Mozno by bolo dobre do toho pridat aj vytazok z Mahonie equifolie, ktora je tiez velmi ucinna na rozne kozne problemy.
Pozri tiez -odkaz odstránený- a -odkaz odstránený-

RNG

Ammonium bituminosulfonate (ichthyol or ichthammol, CAS#8029-68-3 ) is a product of natural origin obtained in the first step by dry distillation of sulfur-rich oil shale. It is used in medicine as a remedy for treating some forms of skin diseases, such as acne, eczema and psoriasis. It is commonly used in an ointment in 10% or 20% concentrate as a "drawing salve", also called "black ointment". Its dermatological action was discovered by german physician Paul Gerson Unna.
Chemically, it is a sulfonated shale oil. It can be presented in two forms: pale sulfonated shale oil (PSSO), and dark sulfonated shale oil (DSSO). DSSO is also sometimes called ichthammol.
......
Cize sa jedna o destilat horniny s obsahom sirnatych bitumenov(dechty).
Blizsie k prirode su destilaty stromovych zivic, ktore maju tak isto tieto sterilizacne ucinky.
Uplne prirodne su studene vytazky zo zivic
Od kamenouholnych dechtov az po studene vytazky zo zivic stromov su vsetky uzitocne pri problemoch ako acne, seboroa a psoriaza.
Osobne som za studene vytazky zo zivic, lebo tie su klasifikovane aj ako potravinove doplnky, kdezto dechty(destilaty) obsahuju plno skodlivych latok. Moja zasada je, ked to nie je dobre na jedenie do vnutra tela, nedavaj si to ani na kozu, lebo cast sa cez kozu moze dostat dovnutra tela a zamorit.

esselte

to mas dobre ze len v hlave to mas a nie na tvari :)
ja mam seborrhoeu asi 5 rokov a staale mi nic nevedelo pomoct... boli mi predpisovane same kortikosteroidy ktore to ln zhorsovali... bohuzial vtedy som este nevedela co su zac, vtedy som bola rada ze to okamzite zabralo, dalej mi bolo jedno...

na tvar 100% odporucam Gafrovu mast s ichtamolom...
kozna mi nevedela pomoct tak som sa rozhodla ze si pocitam clanky na nete a po dvoch dnoch citania som sa rozzhodla ze skusim tuto mast...

tvar mam uplne bez chybicky a to u asi 2mesiace, sem tam ked svrbi tak si ju opat natrem tak to prestane...

nieje to synteticke ani hormonalne a pouzivat sa moze bez obmedzenia...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mozno pomoc pri suchej seborrhoea... - Fórum - ZDRAVIE.sk