nezaujem partnera o mna po sexe

Príspevok v téme: nezaujem partnera o mna po sexe
veronikaaaaa

po sexe s priatelom mavam pocit ze nema o mna zaujem. akokeby mu najviac vyhovovalo aby som sa ho uz ani nedotkla ani mu nedala pusu ani nic proste. neviem preco je to tak.. niekedy mam pocit ze je so mnou len kvoli sexu.. pred sexom je mily, bozkava ma po celom tele.. no po sexe uz nic.. ked sa spravi skor on ako ja a ide ma urobit prstami tak niekedy si myslim ze ho to otravuje.. nie raz pritom pozeral na telku.. je mi z toho blbo:/

carb

Ok, tak nazor chlapa:
Ja sa po sexe rád mazlím a vychutnavam si vstky tie nezne somarinky, ale poznam muzov aj zeny ktore po sexe tieto stavy nemaju. Niekto hold na romantiku nie je a urcite ho k nej nedonutite...a predpokldm ze o romantiku z donutenia by ste stejne asi nestali.
Takze, to ci vas lubi nezalezi po tom aky nezny je po sexe, ale z kazdodennych malickosti. Stara sa o vas, je tam ked ho potrebujete, pomaha vam, ked toho mate vela, vypocuje si vas a poradi, ked vas nieco trapi? To su dolezite veci.
To, ze ked ta prstuje sleduje tv je dost drsne, to je pravda, tam tazko teraz nieco napravat, prvy krat ked si si toho vsimla si mu mala capnut a povedat "Halo, tu som!"

carb

Ok, tak nazor chlapa:
Ja sa po sexe rád mazlím a vychutnavam si vstky tie nezne somarinky, ale poznam muzov aj zeny ktore po sexe tieto stavy nemaju. Niekto hold na romantiku nie je a urcite ho k nej nedonutite...a predpokldm ze o romantiku z donutenia by ste stejne asi nestali.
Takze, to ci vas lubi nezalezi po tom aky nezny je po sexe, ale z kazdodennych malickosti. Stara sa o vas, je tam ked ho potrebujete, pomaha vam, ked toho mate vela, vypocuje si vas a poradi, ked vas nieco trapi? To su dolezite veci.
To, ze ked ta prstuje sleduje tv je dost drsne, to je pravda, tam tazko teraz nieco napravat, prvy krat ked si si toho vsimla si mu mala capnut a povedat "Halo, tu som!"

bmw-stevo

som vydata 15 rokov a manzel somnou nespi ked ho chytim za penis vecer v postely tak mi odpoveda len tolko ze zivot nieje len o sexe ale mne nejde do hlavy ze jemu to vobec nechyba som mlada zena a potrebujem viac lasky ale aj sexu mam 42 a manzel 37 po svadbe sme sa milovali aj za den trikrat tak riesenie som nasla v tom ze mam milenca ale chem to ukoncit aneviem ako nebavi ma taky dvojity zivot co uz milenec je domna velmi zmilovany a rozvadzam sa nechcem pradte

ritta221

HAA..TAK S TYM SOM SA STETLA AJ JA :D UZ SOM SA TO MOJHO NAROWINU SPYTALA , A PRESNE, POWEDAL MI, ZE TO JE TAK U WSETKYCH CHLAPOW, POKLES HORMONOW A JE PO WSETKOM ROMANTICKOM :D ...

bejby

Suhlasim s wwwwwwwwwww, my po sexe sa este k sebe pritulime, hladkame sa, aj ked sa nerozpravame, ale aspon citime blizkost jeden druheho. Niekedy sa sice stane, ze je fakt unaveny (nie zo sexu, ale z prace) a tak kratko po sexe si lahne a hned aj zaspi, ale to chapem, nemozem od neho ziadat nadludske vykony. Ale vo velkej vacsine sa este pritulime a taaak, takze preco ti vasi sa ani len nehnu, to neviem. Inak citala som, ze to robi vela chlapov, no neviem, ja osobne s tym skusenost nastasite nemam, ale mozno to naozaj robi vela chalanov, mozno je to u niektorych typov normalne. Bolo by dobre keby sa sem zapojilo viac ludi, nech je tu viac nazorov, baby aj chalani.

heglos

Je to tym ze sa vybiju hormony po orgazme a chalan straca zajem,, bohuzial je to tak.. ale nie vzdy neni to pravidlo ,,ale tak ako kripel by sa spravat nemusel...je to individualne :) takze daj mu kopy...je vela pozornejsich chalanou..

wwwwwww

iwa, po roku a pol stereotyp urcite nepride. Som vydata 14 rokov a stale ked sa milujeme, je to ako prvy raz...Obaja po sebe dychtime a mazname sa cim dalej tym viac. Urcite to nie je v poriadku, ze sa k vam ti chalani tak spravaju. Najpr nununu, aby vas dostalo do postele a potom ich nezaujimate uz. Rec tela sa neda zakryt, aj stokrat moze chlap povedat lubim ta, len kvoli sexu, dolezite je, ako sa sprava a na vasom mieste by som si otvorila oci. Ziaden zalubeny chlap po sexe neodmieta dotyky a toboz zo seba nestrasie zeninu ruku a podobne...